На сторінках УЄФА в соцмережах залишили тисячі коментарів зі словами "Слава Україні" (фото, відео)

Слава Україні — Героям слава, слава України, скандал, уєфа, збірна України, футбол, нова форма збірної України
Фото: коллаж Фокус | Слова "Слава Україні — Героям слава" на формі збірної України з футболу

Користувачі пишуть, що "Слава Україні" не є "політичним" чи "нацистським" слоганом, закликаючи дозволити використовувати його на формі збірної на Євро.

Після рішення Союзу Європейських футбольних асоціацій (УЄФА) про заборону використовувати слоган "Слава Україні — Героям слава" на футболках національної збірної з футболу українці почали масово писати цей слоган у коментарях на офіційній сторінці УЄФА у Facebook.

"Героям слава! Це не політичний слоган чи нацистський, як Росія намагається переконати УЄФА. Власне, це частина історичного девізу, який надихає українців йти і перемагати. Припиніть довіряти антиукраїнським фейкам і пропаганді, які надали Європі Москва і Газпром", — написав один з коментаторів.

Деякі користувачі соцмережі також почали звинувачувати УЄФА в "продажності" і "спробах задобрити РФ".

"Слава Україні! Героєм слава!" — не тільки слова на новій спортивній формі національної збірної України з футболу, а й військове вітання Збройних Сил України, омите кровʼю мільйонів, полеглих за Україну", — зазначив коментатор.

На момент написання новини тільки під останньою публікацією на сторінці УЄФА у Facebook залишили понад 6,4 тис. коментарів зі слоганом "Слава Україні", і їх кількість стрімко зростає.

Схожа ситуація спостерігається і в коментарях на офіційній сторінці УЄФА в Instagram: під однією з останніх публікацій там уже понад 2,2 тис. коментарів.

На підтримку слогану "Слава Україні — Героям слава" на футболках національної збірної висловився у себе в Facebook і нардеп від "Європейської солідарності" Петро Порошенко.

"Це наше. І це — офіційне привітання української армії. Ми своє і своїх не здаємо. Це завжди було нашим слоганом. І не державі, яка веде агресивну війну проти України, скасовувати нашу славу", — написав Порошенко, закликавши користувачів Facebook поставити на своє фото профілю рамку зі словами "Слава Україні — Героям слава".

слава Україні, героям слава, порошенко, збірна по футболу, національна збірна, футбольна збірна
Порошенко підтримав слоган "Слава Україні — Героям слава" на формі збірної України з футболу

А його колега по фракції, Володимир Арʼєв, на своїй сторінці у Facebook закликав підписників заходити на сторінку УЄФА і також залишати коментарі в підтримку слогана "Слава Україні — Героям слава" на формі національної збірної з футболу.

"Це має бути шторм", — написав Арʼєв.

слава Україні, героям слава, порошенко, збірна по футболу, національна збірна, футбольна збірна, Ар'єв
Ар'єв закликав писати коментарі на сторінці УЄФА

Зазначимо, 10 червня президент Української асоціації футболу (УАФ) Андрій Павелко повідомив, що він вилетів до Риму на переговори з УЄФА з питання нової форми української збірної зі слоганом "Слава Україні — Героям слава". Раніше в цей же день УЄФА зобовʼязав збірну України з футболу змінити нову форму на Євро-2020 і прибрати з футболок слоган "Героям слава".

9 червня в РФ подали скаргу в УЄФА через дизайн футболок української збірної з окупованим Кримом і слоганом "Героям слава".

Фокус розповідав, що УАФ офіційно представила нову форму збірної України з футболу на Євро-2020 6 червня. На екіпіровку, крім слогана "Слава Україні — Героям слава", нанесли і контури карти України з Кримом і Донецьком.