Незважаючи на розбитий ніс: форвард Чехії Шик знову забив, але команда не виграла у Хорватії

Патрік Шик, збірна Чехії, Євро 2020

Збірні Чехії та Хорватії не змогли виявити сильнішого, а Патрік Шик очолив бомбардирські перегони Євро-2020.

У Глазго завершився матч 2-го туру групового етапу Євро-2020 між командами Хорватії та Чехії. Командам не вдалося виявити сильнішого — фінальний свисток зафіксував нічийний результат.

Збірна Чехії повністю обіграла хорватів у першій половині гри. Ключовий епізод трапився на 37-й хвилині: Деян Ловрен ліктем у верховій боротьбі вдарив по обличчю Патріку Шику і зламав йому ніс. Незважаючи на кров, яка продовжувала бігти після медичної допомоги, форвард збірної Чехії взявся виконувати 11-метровий. Лідер чеської атаки без проблем відправив мʼяч у ворота, оформивши третій мʼяч на чемпіонаті Європи. Два попередніх Патрік Шик забивав у ворота збірної Шотландії в першому турі.

Після перерви Чехії не вдалося втримати перевагу — вже на 47-й хвилині Іван Перишич прорвався по лівому флангу, обіграв суперника і сильним ударом увігнав мʼяч у правий кут — 1:1. Другий тайм став кульмінацією боротьби за результат, але суперникам не вдалося реалізувати свої моменти, найбільш явний з яких на 89-й хвилині змарнував Петкович — мʼяч після його удару зрикошетив від захисника і вилетів за межі поля, дезорієнтувати Вацлика.

Після цього матчу Чехія набрала 4 очки і має хороші шанси на вихід в плей-офф. Хорватія отримала перше очко і також зберігає шанс продовжити боротьбу в турнірі. Наступний матч Чехія проведе проти Англії, а Хорватія зустрінеться з Шотландією. Обидві зустрічі відбудуться 22 червня.