За крок від медалей: українки посіли 4-е і 6-е місце в фіналі Олімпіади з велотреку

Олена Старікова, Любов Басова

Олена Старікова та Любов Басова не зуміли виграти медалі на Олімпійських іграх у Токіо.

На Олімпійських іграх у Токіо відбулися фінальні змагання з велотреку у дисципліні кейрін.

Українки Олена Старікова та Любов Басова не зуміли виграти медалі, посівши 4-е та 6-е місце у фінальному заїзді.

Старікова показала 4-й результат з відставанням від лідера всього в +0,396 с. Басова стала 6-ою з відставанням +0,580 з від першого місця.

Нагадаємо, що в півфіналі Старікова стала 1-ою в своєму заїзді, а Басова — 3-ою. Відставання Басової від Старікової склало +0,071 с.

6. Любов Басова (Україна)

Раніше Фокус повідомляв, що український боксер Олександр Хижняк вийшов у фінал Олімпіади в Токіо та побореться за золото.

Також Фокус розповідав, що Жан Беленюк приніс Україні перше золото на Олімпіаді в Токіо. Український борець греко-римського стилю Жан Беленюк переміг у сутичці за золото Олімпіади в Токіо в категорії до 87 кг. Противником Беленюка був угорець Віктор Лорінца, якого український спортсмен переміг із рахунком 5: 1.

Раніше ми повідомляли, що українських синхроністок, які завоювали "бронзу" на Олімпіаді, переплутали з росіянками. Диктор у Токіо помилково назвав бронзових призерок з артистичного плавання Марту Фєдіну й Анастасію Савчук (Україна) росіянками. Після невеликої паузи диктор Олімпіади-2020 все ж виправився і сказав: "Україна".

Наразі Україна завоювала 1 золото, 2 срібні медалі та 9 бронзових.

Нагадаємо, що Олімпійські ігри в Токіо стартували 23 липня та триватимуть до 8 серпня. Україну на цих змаганнях представляють 157 спортсменів у 25 видах спорту.

Олімпіади-2020: Прорив України, Китай зберігає комфортну перевагу над США