Оборонна компанія Ізраїлю створила камери для БПЛА, які можуть працювати в будь-яких умовах (відео)

ізраїль, озброєння, камери, БПЛА, безпілотники
Фото: Elbit Systems

Нова система змогла отримати зображення футбольного матчу у високій роздільній здатності з відстані 25 кілометрів.

Ізраїльська компанія з виробництва оборонної електроніки Elbit Systems представила комплекс відеоспостереження для безпілотників Hermes 900, йдеться у повідомленні компанії.

Комплекс спостереження пропонує розширені можливості в будь-яких погодних умовах, зокрема спостереження в умовах обмеженої видимості, таких як серпанок та пил.

Під час недавніх льотних випробувань, які проводилися в Ізраїлі, нова система змогла отримати зображення футбольного матчу у високій роздільній здатності з відстані 25 кілометрів і стеження за цілями в повітрі на відстані "десятка кілометрів".

Безпілотник Hermes 900 здатний безперервно літати протягом 30 годин і нести до 300 кг корисного навантаження. БПЛА призначений для ведення спостереження, патрулювання з повітря, розвідки. Як опція передбачена можливість оснащення апарату ударними комплексами.

ізраїль, безпілотник, hermes 900, спостереження, озброєння

Нагадаємо, під час робочої зустрічі командувача ВМС Олексія Неїжпапи та представників виробника "Bayraktar Makina" було вирішено закупити безпілотні комплекси для потреб Військово-морських сил. Раніше повідомлялося, що в планах купити 5 ударних безпілотників для ВМС. Таким чином, загальна кількість Bayraktar TB2 в ЗСУ досягне 11.

Раніше дальній розвідувальний безпілотник RQ-4A Global Hawk ВПС США зробив 4 лютого черговий політ над Україною, але цього разу його маршрут відрізнявся від звичайного. Цього разу політ тривалістю більше 20 годин пройшов уздовж чорноморського узбережжя Росії, північного кордону Криму, а потім безпілотник здійснив моніторинг уздовж лінії бойового зіткнення на Донбасі.