Ілон Маск з'їздив на Cybertruck до робочих у Техасі та показав суперечливий дизайн салону бронепікапа

Tesla Gigafactory 5, Ілон Маск, Cybertruck
Фото: Twitter Elon Musk | Ілон Маск перед робітниками заводу Tesla Gigafactory 5

Саме на заводі завод Tesla Gigafactory 5 випускатимуть пікапи Cybertruck, але користувачі розкритикували дизайн салону.

Ілон Маск з'їздив на Cybertruck до робочих на завод у Техасі, де планується його футуристичний бронепікап випускати. Однак інтерес користувачів викликав не тільки черговий вихід винахідника в світ, але й дизайн Cybertruck. Про це пише Business Insider.

Особливо суперечливий і дуже мінімалістичний інтер'єр салону машини. Найбільше дісталося головній панелі, яка зовні нагадує кухонну стільницю. Все, що є на цій панелі — U-подібне кермо, що нагадує штурвал гоночних болідів "Формули-1", і великий 17-дюймовий дисплей.

Tesla Gigafactory 5, Ілон Маск, Cybertruck
Салон Cybertruck Ілона Маска
Фото: Twitter Elon Musk

Але потрібно зазначити, що катається Ілон Маск поки на прототипі, тож бронепікап, запущений в серійне виробництво, можливо, виглядатиме зовсім інакше.

У той же час Tesla славиться своїм оригінальним мінімалістичним дизайном — і яскраве тому підтвердження Model 3, а також нещодавній редизайн Model S і Model X.

Tesla Gigafactory 5, Ілон Маск, Cybertruck
Прибуття Ілона Маска на завод
Фото: Twitter Elon Musk

Презентація оновленого Tesla Cybertruck повинна відбутися вже через кілька тижнів. Маск підтвердив, що перші поставки Cybertruck як і раніше заплановані на кінець 2021 року, а масові продажі на 2022 рік.

Для виробництва Tesla Cybertruck будуть використовуватися 8000-тонні ливарні машини: з їх допомогою виготовлятимуть повністю всю задню частину кузова.

Tesla Gigafactory 5, Ілон Маск, Cybertruck
Припаркований Cybertruck Ілона Маска
Фото: Twitter Elon Musk

У лютому 2020 року Маск заявив, що Tesla забезпечена замовленнями на Cybertruck на три-чотири роки вперед, а аналітики влітку повідомляли, що обсяг замовлень на Cybertruck перевищив 650 тисяч екземплярів. Також глава Tesla допускав можливість випуску зменшеної версії Tesla Cybertruck для Європи та перетворення Tesla Cybertruck на амфібію.

Випускатимуть Tesla Cybertruck на заводі Tesla Gigafactory 5, або, як його ще називають на заводі Giga Texas, який будується зараз в Остіні.

Tesla Gigafactory 5, Ілон Маск, Cybertruck
Припаркований Cybertruck Ілона Маска

Ілон Маск представив електричний пікап Cybertruck у листопаді 2019 року. Корпус автомобіля, який відрізняється незграбним футуристичним дизайном, зроблений з куленепробивної сталі, а вікна виготовлені з надміцного скла та полімерного композиту.

Нагадаємо, раніше Ілон Маск заявив, що "Каліфорнія зазналася" і переїхав жити в Техас, що викликало небачений ажіотаж і зростання цін на нерухомість в цьому штаті. При цьому штаб-квартири компаній Маска — Tesla та SpaceX залишаються в Каліфорнії.