У Львові готують додаткові ліжкомісця для хворих на Covid-19

коронавірус, левів, лікарні, covid-19
Фото: wz.lviv.ua

За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків в Україні зареєстрована у Львівській області — 1065.

Мер Львова Андрій Садовий повідомив, що в місті погіршується ситуація із захворюваністю на COVID-19. У міських поліклініках облаштовують тимчасові госпіталі для хворих. Про це Садовий написав у Facebook.

На першому етапі підготовлено 366 додаткових ліжкомісць.

Ліжка для хворих облаштують у таких закладах:

  • Амбулаторне відділення 8-ї лікарні — 36 ліжок;
  • 2-ге поліклінічне відділення по вул. Мазепи — 150 ліжок;
  • 4-а поліклініка по вул. Червоної Калини — 60 ліжок;
  • 2-а поліклініка по вул. Симоненка — 70 ліжок;
  • 10-а клінічна лікарня по вул. Бой-Желенського — 50 ліжок.

Сьогодні міська комісія з надзвичайних ситуацій обговорить кількість і місця розташування госпіталів на базі поліклінік.

"Таку динаміку ми спостерігаємо вже другий тиждень. З кожним днем ​​кількість важких хворих збільшується, а запас ліжок зменшується. І це відбувається дуже швидко", — говорить Садовий.

За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків в Україні зареєстрована у Львівській області — 1065.

Нагадаємо, що раніше голова МОЗ Максим Степанов повідомив, що Львівська область наближається до "червоної" зони карантинних обмежень. За його словами, наразі в регіоні фіксується зростання кількості хворих і як наслідок — госпіталізацій.

У Національній академії наук заявляють, що весняна хвиля коронавірусу в Україні буде значно сильнішою, ніж осіння і може стати національною катастрофою. Зараз хвиля коронавірусу характеризується "суперсприйнятливістю і суперрозповсюдженням", а також великою кількістю важких і летальних випадків.

4 березня прем'єр-міністр України Денис Шмигаль провів прес-конференцію, присвячену року роботи свого уряду. На ній він заявив, що третя хвиля коронавірусу, яка вже почалася, може призвести до введення чергового локдауну.