Київський бронетанковий завод передав ЗСУ чергову партію танків Т-72 (фото)

озброєння для ЗСУ, танки для ЗСУ
Фото: Укроборонпром

Це вже друга передача модернізованих танків від київського підприємства з початку 2021 року.

Державне підприємство "Київський бронетанковий завод", який входить держконцерну "Укроборонпром", передав українським військовим три танки Т-72. Про це повідомляє прес-служба держконцерну.

Повідомляється, що танки пройшли капітальний ремонт із доопрацюванням у рамках державного оборонного замовлення. Роботи були завершені раніше термінів здавання і за умови обмеженого фінансування. Нинішня партія складається з трьох танків Т-72, але в яку бригаду надійде техніка, не повідомляється.

модернізація танків для Збройних сил
Фото: Укроборонпром

Танки отримали:

  • двигуни від Т-80 потужністю 840 к. с;
  • гусениці Т-80;
  • сучасні цифрові радіостанції;
  • супутникові навігаційні системи;
  • прилади нічного бачення третього покоління.

За даними Мілітарного, найімовірніше танки модернізували до моделі Т-72АМТ, але урізаного вигляду. У модифікації відсутня енергоагрегат, який повинен заряджати деякі елементи танка.

модернізація т-72амт
Фото: mil.in.ua

Зазначимо, що двома місяцями раніше Київський бронетанковий завод також передав ЗСУ партію модернізованих танків Т-72. Вони також були модернізовані до рівня Т-72АМТ. Партія складалася з 5 танків.

15 березня Харківська бронетанковий завод передав у ЗСУ партію танків Т-64. А наступного дня, 16 березня Львівський бронетанковий завод передав партію Т-64 і Т-72.

Також повідомлялося, що Житомирський бронетанковий завод передав ЗСУ 7 модернізованих БМП.