Безпілотник ОБСЄ зафіксував біля лінії фронту гаубиці, РСЗВ і десятки танків противника

танки, поле, небо, війна, росія, рф
Фото: АрміяInform | Російські танки

Місія ОБСЄ зафіксувала 42 ворожі танки, розташовані з порушенням ліній відведення, а також ще 31 танк супротивника за межами виділених місць зберігання.

Про це повідомляється в новому звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні 78/2021.

Зокрема, безпілотник СММ зафіксував 34 танки Т-72 і Т-64 на полігоні поблизу населеного пункту Бойківське (біля Тельманове; 67 км на південний схід від Донецька) "у зоні, у межах якої відповідно до пункту 5 Меморандуму від 19 вересня 2014 розміщення важкого озброєння і військової техніки заборонено".

4 квітня на тому ж полігоні було зафіксовано 8 танків Т-72.

Того ж дня на полігоні поблизу населеного пункту Покровка (36 км на схід від Донецька) були зафіксовані 2 реактивні системи залпового вогню (БМ-21 "Град", 122 мм).

Все це озброєння було розміщене з порушенням ліній відведення.

"Місія зафіксувала 31 танк, 6 гаубиць і 4 протитанкові гармати (майже всі одиниці озброєння були на двох полігонах, або біля них) у непідконтрольних уряду районах Донецької та Луганської областей", — повідомили в СММ.

Ці озброєння також були розміщені поза виділених місць зберігання.

Раніше стало відомо, що росіяни перекинули під кордон з Україною вогнеметну установку "Буратіно", а також псковських десантників. У Воронеж також відправляється танкова дивізія з Кемерово, що в 330 км від українського кордону. В окупованому Торезі бойовики показали нову роту з російських УАЗів. Також на відео потрапило перекидання САУ "Мста-С" через кримський міст на окупований півострів.