Вже чітко визначено, хто отримає вакцину Pfizer, — Ляшко

ляшко, віктор ляшко, заступник міністра, коронавірус
Фото: 24 Канал

Отримані 117 тисяч доз вакцини розділять на два щеплення з інтервалом 25 днів.

Заступник голови МОЗ Віктор Ляшко заявив, що вже чітко визначено, хто отримає вакцини від коронавируса Pfizer. Про це він повідомив під час брифінгу, передає УНІАН.

"Чітко і зрозуміло розплановано сьогодні, хто вакцинується. Сьогодні вакцинуються люди в будинках для людей похилого віку", — говорить заступник міністра.

Кром того, за словами Ляшка, щеплення отримають працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій та Державної прикордонної служби "як критичні для держави інфраструктури".

"Ніяких залишків вакцини не буде", — стверджує чиновник.

Заступник міністра повідомив, що 117 тисяч доз вакцини Pfizer розділять на два щеплення протягом 25 днів. Таким чином, буде вакциновано 58,5 тисяч осіб.

Нагадаємо, у міжнародному аеропорту "Київ" в п'ятницю, 16 квітня приземлився літак, що доставив 117 тисяч доз вакцини Pfizer у межах глобальної ініціативи COVAX.

Раніше глава МОЗ Максим Степанов заявляв, що 10 мільйонів доз вакцини від коронавірусної хвороби Pfizer Україна отримає протягом 2021 року, до того ж поставки повинні початися вже в травні.

Пізніше стало відомо, що партія зі 117 тисяч доз вакцини Pfizer, яка надійшла в Україну через механізм COVAX, не проходитиме лабораторний контроль.

Зі свого боку, заступник глави МОЗ Віктор Ляшко, розповів, як по Україні розвозитимуть вакцину від коронавірусу Pfizer/BioNTech, якій потрібні особливі умови для транспортування.

Фокус повідомляв, що південноафриканський штам коронавірусу виявився набагато серйознішим, ніж британський, і він стійкіший до вакцини Pfizer/BioNTech.