Бандера повертається: суд визнав законним перейменування Московського проспекту в Києві

Київ, проспект Бандери, Московський проспект, перейменування, суд,
Фото: УНІАН | Проспект Бандери

Рішення суду, стверджує адвокат, стосується ще трьох київських вулиць і одного провулка.

У четвер, 22 квітня Шостий апеляційний адміністративний суд визнав законним перейменування Московського проспекту на проспект Степана Бандери.

Про це повідомив у соцмережі Facebook адвокат В'ячеслав Якубенко.

"Суд визнав законним перейменування Московського проспекту на проспект Степана Бандери та чотирьох інших столичних вулиць. Апеляційний суд скасував рішення суду першої інстанції про незаконність перейменування", — написав він.

За інформацією адвоката, визнано законним рішення Київради від 7 липня 2016 року "Про перейменування вулиць, проспектів і провулків у місті Києві", яким вулицю Баумана перейменували на вулицю Януша Корчака, вулицю Кутузова назвали на честь генерала Алмазова.

Вулиця Суворова стала вулицею Михайла Омеляновича-Павленка, провулок Кутузова — провулком Євгена Гуцала, проспект Московський — проспектом Степана Бандери.

Повідомлення В'ячеслава Якубенка

Нагадаємо, що 11 лютого поточного року Окружний адміністративний суд Києва скасував рішення Київради про перейменування вулиці Суворова і Московського проспекту.

У зв'язку з цим рішенням, націоналісти вимагають закрити суд, який повернув проспекту в Києві стару назву.

12 лютого вони зібралися на мітинг біля будівлі Окружного адміністративного суду Києва з тією ж вимогою (закрити ОАСК).

Голова українського Інституту національної пам'яті Антон Дробович заявив, що проспекту Бандери в Києві не повернуть колишню назву (Московський проспект), оскільки рішення суду не вступить у силу.

Офіційно Московський проспект у Києві став проспектом Бандери в серпні 2016 року.