Підозрюваний у зґвалтуванні і вбивстві семирічної Маші Борисової повісився в СІЗО

Маша Борисова, вбивця, повісився
Фото: коллаж Фокус | 7-річна Маша Борисова і затриманий за підозрою в її вбивстві

За інформацією ЗМІ, чоловік зробив мотузку для повішення з порваної постільної білизни.

У слідчому ізоляторі в Херсоні наклав на себе руки 62-річний чоловік, підозрюваний у згвалтуванні і вбивстві 7-річної Марії Борисової в селі Щасливе. Інформацію про його смерть виданню "Сегодня" підтвердили в Херсонському обласному управлінні Нацполіції.

"Підтверджуємо смерть цього підозрюваного. Він повісився в СІЗО. Повідомлення про це в поліцію надійшло сьогодні о 6:14", — заявила Тетяна Пшонь, представниця поліції Херсонської області.

Місцеве видання "Новий день" повідомляє, що підозрюваного у вбивстві Маші Борисової тримали в "боксі" нібито лише з одним сусідом по камері, оскільки боялися, що інші затримані можуть його вбити. Заарештований нібито дочекався, поки його сусід засне, після чого порвав простирадло, зробив з нього мотузку, прив'язав її до віконної решітки і повісився.

За інформацією ЗМІ, останнім часом у камері чоловік поводився спокійно, не порушував режиму і не відмовлявся від їжі.

Також "Новий день" пише, що підозрюваний у вбивстві Марії Борисової нібито залишив передсмертну записку, яку забрала слідчо-оперативна група Нацполіції.

Втім, інформацію про існування цієї записки виданню "Сегодня" не підтвердили і не спростували.

Нагадаємо, що семирічну Марію Борисову, яка безвісти пропала в селі Щасливе Алешківського району Херсонської області, виявили мертвою 11 березня. Пізніше поліцейські назвали попередню причину смерті — механічна асфіксія, тобто удушення.

Коли співробітники поліції прийшли затримувати підозрюваного у вбивстві Маші Борисової, той намагався накласти на себе руки. У нього були порізані вени. Пізніше він зізнався у вбивстві дівчинки, а поліція встановила, що в затриманого раніше було 4 судимості.