У КМДА оголосили тендер на закупівлю 278 тис. доз вакцини від коронавірусу

щеплення від ковіда
Фото: Інтерфакс-Україна

Оголошення тендеру, на думку чиновників, має прискорити процес закупівлі вакцини від COVID-19 для жителів столиці.

Департамент охорони здоров'я КМДА опублікував у системі Prozorro тендер на закупівлі вакцини проти коронавірусної хвороби COVID-19. Про це повідомляє прес-служба адміністрації.

Чиновники виділили 140 млн гривень на покупку 278 тисяч доз вакцини. Очікується, що вартість однієї дози складе приблизно 500 гривень.

Вартість, як заявляє перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, сформована відповідно до договору ДП "Медичні закупівлі України" на поставку вакцини проти коронавірусу.

"Містам же окремо дуже складно вести переговори. Проведення тендерної закупівлі — це ще один із способів забезпечити киян вакциною. Ми готові співпрацювати з усіма, хто подасть заявку на тендер і дозволить прискорити закупівлю вакцини проти коронавірусу для киян", — заявив Поворозник.

Нагадаємо, 22 січня мер Києва Віталій Кличко заявляв про ведення переговорів із закупівлі вакцини для столиці. У лютому в КМДА виділили кошти для закупівлі. Але в МОЗ заявили, що мери не мають таких повноважень, вести переговори про закупівлі вакцини може тільки Кабмін.

Зазначимо, що в середині травня в Україні повинна прийти нова партія вакцин від COVID-19 за програмою COVAX.