У Києві відкриють найбільший в Україні парк динозаврів (фото)

Київ, Гідропарк, парк, динозаври,
Фото: kyivcity.gov.ua | Один з експонатів парку

Площа парку — півтора гектари. Кияни, які підуть на виставку, побачать більше ста рухомих фігур древніх тварин.

У Києві на території Гідропарку в неділю, 2 травня, відкриється найбільший в Україні парк динозаврів.

Як повідомляє прес-служба КМДА, відвідувачі побачать більше ста роботизованих фігур динозаврів у реальних розмірах, а також комах-гігантів та інші цікаві експонати.

"У столичному Гідропарку розмістяться роботизовані тварини льодовикового періоду, динозаври і комахи-велетні. Киян і гостей міста чекатимуть тематичні зони з експозиціями під кожну фігуру", — повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

За словами чиновника, експонати парку динозаврів, загальна територія якого становить 1,5 га, вже бачили в Буковелі, Дніпрі, Харкові, Вінниці та Києві. Але в Києві буде відкритий найбільший в країні парк із новими фігурами і сюжетами.

У КМДА додали, що учасникам АТО, бойових дій, дітям загиблих учасників АТО, дітям-сиротам, дітям-іменинникам, дітям з інвалідністю та супроводникам, а також кожній третій і наступній дитині багатодітної сім'ї квитки в парк продаватимуть за пільговими цінами.

Раніше Київська міська адміністрація затвердила проект реконструкції Голосіївського парку. У парку обіцяють зробити новий фонтан, памп-трек і переробити фасади кафе.

Також відомо, що столичний ТРЦ Respublika пообіцяли добудувати до кінця поточного року.

Крім того, в столиці радикально модернізують ТЦ "Дитячий світ". У ньому планують розмістити розважальний центр, кінотеатр, кілька ресторанів і кафе-барі, а на даху зроблять автостоянку на 133 місця.