"Чекайте до ранку": на Волині померла 2-річна дівчинка, яку нібито не прийняли лікарі

дитина
Фото: vesti.ua | Дитина в лікарні

Батьків із хворим малятком змусили самостійно їхати в лікарню і всю ніч чекати на допомогу, запевняє мама загиблої.

У Волинській області дворічна дитина померла після того, як медики нібито відмовилися її приймати. Про це мати Катерина Курилюк заявила "ТСН.ua".

Інцидент стався в селищі Стара Вижівка в ніч на 14 травня. За словами матері, вона звернулася до сімейного лікаря через те, що у дворічної Юліани сильно піднялася температура, однак медик відмовилася оглядати хвору дівчинку і запропонувала батькам самостійно відвезти її в районну лікарню, не викликаючи швидку.

"Ми приїхали, а тут нас оглянув черговий лікар. Я випросила дати дитині укол, щоб знизити температуру. Вони дали дочці укол і сказали чекати до 9 ранку, поки відкриється амбулаторія", — розповіла Катерина.

Вона стверджує, що дівчинка не дочекалася прийому і померла після того, як п'ять годин мучилася від високої температури. Мати покійної звернулася до правоохоронців з вимогою притягнути медиків до кримінальної відповідальності.

Пресслужба Національної поліції Волинської області повідомила, що після загибелі дитини відкрили два кримінальні провадження за ознаками умисного вбивства та неналежного виконання медпрацівниками службових обов'язків, що спричинило тяжкі наслідки для хворого. Правоохоронці ведуть досудове розслідування, а судмедексперти встановлюють причину смерті Юліани.

Матір підозрюють у вбивстві новонародженого в Рівненській області. За версією слідства, 34-річна жінка загорнула немовля в рушник і поклала в морозилку, де воно і померло.

У Києві від COVID-19 померла жінка, яку лікарі нібито відмовлялися переводити в реанімацію. За словами волонтера, співробітники лікарні змушували сина українки шукати місце в іншому медзакладі навіть після того, як він знайшов апарат для штучної вентиляції легенів.

У Львові вперше на Західній Україні пересадили нирку дитині. Хірурги успішно провели операцію з трансплантації дівчинці з вродженою вадою.