У Запоріжжі матір з двома дітьми вигнали із залу очікування "Укрзалізниці", — ЗМІ (відео)

Запоріжжя, вокзал, співробітники,
Фото: скриншот | Співробітники вокзалу

Співробітницю вокзалу звинуватили в тому, що вона заборонила дітям спати в залі підвищеного комфорту. При цьому сам документ, який забороняє сон, так і не був знайдений.

У Запоріжжі жінці з двома дітьми не дозволили перебувати вночі в платному залі підвищеного комфорту на залізничному вокзалі.

Telegram-канал "Чорний список" опублікував відео, на якому жінка стверджує, що їхала з двома дітьми транзитом через Запоріжжя.

Її наступний поїзд повинен був відправитися із Запоріжжя о 03:55, і жінка вирішила відпочити з дітьми в платному залі підвищеного комфорту.

За словами жінки, після того, як діти заснули, до неї підійшла адміністраторка залу і з криком "Буди дітей" і повідомила, що в цьому залі дітям спати не можна.

Жінка каже, що зажадала у співробітників вокзалу предʼявити їй правила, у яких прописана ця заборона. Однак, стверджує вона, їй відповідний документ так і не показали.

Кадри інциденту в Запоріжжі

Зазначимо, на момент написання новини "Укрзалізниця" ніяк не відреагувала на подію. У розділі новин на офіційному сайті підприємства остання новина — про виставку локомотивів, а на сторінці "Укрзалізниці" у Facebook — інформація про оновлення фотографії сторінки в соцмережі.

Укрзалізниця, сайт, новина,
Новина на сайті "Укрзалізниці"
Укрзалізниця, Facebook, новина,
Новина на сторінці "Укрзалізниці" у Facebook

Раніше в "люксовому" вагоні "Укрзалізниці" нардепу від "Слуги народу" Олександру Качурі тричі видали брудну і діряву білизну.

Також ми повідомляли, що поїзд №749 за маршрутом Київ-Львів рушив у столиці без частини пасажирів, виїхавши раніше зазначеного часу.

Фокус писав про те, що пасажир поїзда "Львів — Маріуполь" зняв на камеру, як під час руху поїзда зі стелі вагона полилася вода.

А в одному з вагонів поїзда, який їхав з Рахова до Одеси, прорвало трубу, при цьому провідники намагалися вичерпувати воду з труб швабрами і віниками.