"Ти перейшов межу": бійці ЗСУ звернулися до Киви через привітання Путіна (відео)

звернення до Ківі
Фото: скриншот

Українські військові запросили нардепа від ОПЗЖ до них на позиції, щоб він ще раз привітав росіян, які перебувають по той бік фронту.

Related video

Українські бійці з фронту записали відеозвернення до Іллі Киви, в якому закликали побратимів "плюнути" при нагоді в обличчя нардепу від ОПЗЖ. Про це повідомляє телеграм-канал Україна 24.

У відео військові заявили, що Кива перейшов межу, і плюнув на могили бійців, які віддали своє життя за Україну в російсько-українській війні.

"Кива, ти перейшов межу, ти плюнув на могили бійців, які поклали своє життя за Україну на цій війні. Ми, Збройні сили України і добровольчі підрозділи звертаємося до наших побратимів, які знаходяться на мирній частини України. Хлопці, якщо хтось побачить десь цю наркоманську тварину, ми дуже просимо, передайте йому від нас привіт і плюньте, по можливості, в морду", — говорить боєць.

Також військові заявили, що вони чекають Киву на фронті, щоб він особисто привітав росіян, які стоять по той бік фронту. Заодно бійці запропонували нардепу позбутися наркотичної залежності.

Нагадаємо, 7 жовтня Ілля Кива привітав Путіна з днем народження. Він побажав главі держави-агресора "божого благословення і здоров'я", а також назвав російського президента "лідером дружнього нам народу". Свої слова політик пояснив тим, що привітав Путіна через повагу до нього.

"Я привітав насамперед чоловіка, в якого є позиція. Який вміє свою позицію відстоювати і відстоює він це в інтересах свого народу і своєї держави. Чому б багатьом політикам українським потрібно було б повчитися — як потрібно керувати своєю країною, як потрібно виводити її з кризи і як можна змусити світ поважати свою державу", — пояснив свої дії Кива.