Китай показав роботу рою дронів, запущених із новітнього корабля (відео)

китайські БПЛА
Фото: Скріншот | Атака рою безпілотників двох кораблів

БПЛА працювали в одній системі, їх запустили з новітнього корабля флоту Type-075. Також були показані ракети, які були в складі одного рою.

Related video

У Китаї показали ролик на авіашоу в Чжухай, що показує роботу рою дронів у морі. БПЛА запускалися з новітнього корабля флоту Type-075. Про це повідомляє мілітарі-відділ The Drive.

Важливо
Через рік у КНР буде 4 авіаносці: до чого готується китайська армада?

Імовірно, на показаних кадрах відображена робота стелс-безпілотника GJ-11 Sharp Sword, який імітує помилкові цілі з повітря для прихованої атаки бойових надводних кораблів.

китайські технології Fullscreen
Фото: скриншот

На початку відео безпілотники злітають з корабля, дуже схожого на десантний корабель-амфібію Type-075. Перший з цих кораблів був поставлений на озброєння на початку 2021 року. Ще два судна знаходяться в стадії будівництва.

китайські БПЛА Fullscreen
Type-075 у відео із запуском дронів
китайські кораблі Fullscreen
Type-075
Фото: Вiкiпедiя

Опубліковане відео може свідчити про те, що вони зможуть експлуатувати БПЛА на додаток до іншого озброєння на борту. Потім показані малі крилаті ракети, які залежно від ситуації, можуть глушити радари противника або ж пускати помилковий сигнал про своє місцезнаходження.

Стелс-БПЛА, що запускають помилкові цілі та діють у складі рою, мають здатність руйнувати оборону ворога. Вони стали б надзвичайно цінними для підтримки морських операцій, а також операції над сушею.

Нагадаємо, в Китаї на шоу дронів безпілотники вийшли з-під контролю і почали падати на землю.

Раніше в Китаї представили надзвуковий БПЛА WZ-8. Він літатиме на швидкості майже 4 000 км/год.