Розвідка не підтвердила додаткового перекидання російських військ до кордонів України (відео)

Росія, війська, Україна, війна
Фото: Мiноборони РФ | Додаткового перекидання військ РФ до українського кордону не помічено, — Міноборони

Інформація про нарощування військової присутності РФ могла з'явитися в ЗМІ у межах "інформаційно-психологічних дій".

Related video

Українська розвідка станом на 1 листопада не зафіксувала додаткового перекидання російських військ до кордону. Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони України на своєму сайті.

Відомство, посилаючись на дані Головного управління розвідки, вважає, що опубліковані в засобах масової інформації та інших ресурсах факти нарощування військової присутності РФ на українському напрямі "є елементом спеціальних інформаційно-психологічних дій", які є плановими в межах переміщення військ після завершення навчань.

Заява щодо ситуації на кордоні

"Військова розвідка України здійснює постійне спостереження за діями військ держави-агресора та зміною їх чисельність поблизу державного кордону України", — додали в Міноборони.

Нагадаємо, у середині жовтня в окупованому Росією Криму війська держави-агресора проводили масштабні навчання в Чорному морі, у яких було залучено понад 40 кораблів Чорноморського флоту РФ і близько 4 тисяч військовослужбовців.

30 жовтня видання Washington Post повідомило про нарощування присутності російських військ на кордоні. Зокрема, експерти стверджували, що елітний підрозділ збройних сил Росії – 1-а гвардійська танкова армія – переміщує особовий склад та техніку в бік України.

Раніше Фокус розбирався в історії довкола звільнення українськими військовими села Старомар'ївка Донецької області, яке заперечують у штабі Операції об'єднаних сил.