За кілька хвилин до початку акції. У Туреччині запобігли замаху на Ердогана, - ЗМІ (фото)

замах на ердогана
Фото: РІА Новини

Під однією з машин, які забезпечують безпеку глави держави, було виявлено вибухівку.

Related video

У турецькому місті Сіїрта виявили вибуховий пристрій під автомобілем поліцейського, залученого для забезпечення безпеки президента Реджепа Ердогана. Про це повідомляє турецьке видання Cumhuriyet.

Саморобний вибуховий пристрій було закладено під автомобілем, який охороняв мітинг на підтримку президента. Вибухівку було виявлено за кілька хвилин до старту акції.

Судово-медичні експерти просканували вибуховий пристрій та поліцейський автомобіль на предмет відбитків пальців, і, як повідомляється, розпочалося розслідування щодо пошуку злочинця. Пізніше пристрій було знищено співробітниками безпеки президента.

замах на ердогана Fullscreen
Вибуховий пристрій під машиною поліцейського
Фото: cumhuriyet.com.tr

Повідомляється, що Реджеп Ердоган прибув до Сіїрти для виступу перед своїми прихильниками, місто розташоване на південному сході Туреччини.

Нагадаємо, наприкінці листопада Ердоган заявив, що Туреччина готова стати посередником у переговорах РФ та України щодо Донбасу. Однак у Кремлі відмовилися від такої пропозиції.

Раніше низка турецьких ЗМІ писала про смерть головного критика Ердогана Фетхуллаха Гюлена. Лідеру руху FETÖ, за інформацією журналістів, було отруєно співробітником турецької розвідки.