Атакували двома хвилями. У КНР відпрацювали блокаду Тайваню бомбардувальниками (фото)

боротьба китаю проти тайваню
Фото: скриншот | Бомбардувальники H-6J

Китайські літаки скидали бомби та встановлювали міни по цілях у складних погодних умовах.

Related video

Китайські бомбардувальники H-6J відпрацювали бомбардування островів і встановлення мін у Південно-Китайському морі. Про це повідомляє Air Recognition, посилаючись на китайське ТБ.

Нові модифікації бомбардувальників Народно-визвольної армії провели маневри, на яких відпрацьовували скидання бомб і встановлення морських мін. Навчання проводили під командуванням Південного театру воєнних дій НВАК. Вони проходили 3 грудня.

Важливо
Ракети, кораблі й ударні безпілотники. Чим американці озброюють Тайвань

Неназвана кількість H-6J вилетіла вночі, де сформувала повітряні з'єднання та попрямувала до зазначеного району в умовах сильної хмарності. Спершу було закладено морські міни, а потім було скинуто бомби. Як пишуть у виданні, бомби відрізняються високою швидкістю та великим радіусом вибуху. Вони вразили всі цілі.

китай і тайвань Fullscreen
Фото: Global Times

Після першої хвилі бомбардувань бомбардувальники повернулися на базу, пройшли ретельну перевірку та були поповнені боєприпасами та паливом, перш ніж знову злетіли для другого нальоту.

Зазначається, що подібний сценарій навчань може бути можливим лише за умови придушення ППО Тайваню. На борту літаків були крилаті ракети YJ-12 з дальністю поразки 400 км.

H-6J — це одна з найновіших модифікацій літаків H-6. Уперше бомбардувальник помітили на супутникових знімках у 2018 році. Це модифікація, яка відрізняється більшою вантажопідйомністю та радіусом дії.

Нагадаємо, Тайвань отримав партію найпросунутіших F-16 для захисту від Китаю. На саміті Байдена та Сі Цзіньпіна американський президент заявив, що США не підтримують незалежність Тайваню.