Ізраїльтян, які проживають в Україні, попросили заповнити анкету на випадок "кризової ситуації"

В Ізраїлі спостерігають за тим, що відбувається в Україні
Фото: Interfax | В Ізраїлі спостерігають за тим, що відбувається в Україні

Консульський відділ МЗС Ізраїлю попросив надіслати особисті дані, заповнені на кожного члена сім'ї, зокрема неповнолітніх дітей. Це потрібно для швидкого зв'язку консулів із громадянами Ізраїлю в Україні.

Консульський відділ міністерства закордонних справ Ізраїлю просить громадян країни, що проживають в Україні, заповнити анкету "у світлі ситуації, що склалася в Україні". Анкета доступна івритом та українською мовою на сайті уряду Ізраїлю.

"У світлі ситуації, що склалася в Україні, рекомендуємо ізраїльтянам, які перебувають в Україні, заповнити нижченаведену анкету. Будь ласка, заповніть анкету на кожного члена сім'ї індивідуально, включаючи неповнолітніх дітей віком до 18 років", — попросили в міністерстві.

Анкета для громадян Ізраїлю
Анкета для громадян Ізраїлю

Ізраїльські чиновники хочуть, щоб в анкеті вказали особисті дані: ідентифікаційний номер, номер мобільного телефону та місце проживання. Інформацію збережуть у базах даних МЗС.

Зазначені відомості дозволять консульському відділу у кризовій ситуації швидко зв'язатися із ізраїльтянами, які проживають в Україні.

Ізраїль слідкує за ситуацією в Україні

Посол Ізраїлю в Україні Михайло Бродський в інтерв'ю NEWSru.co.il заявив про спостереження та аналіз того, що відбувається в Україні.

За його словами, наразі ситуація не є настільки небезпечною, щоб говорити про плани евакуацію громадян Ізраїлю. Проте дипломати готові забезпечити їхню безпеку та сподіваються, що напруженість через розміщення військ РФ на кордоні з Україною вирішиться мирним шляхом.

Посол Ізраїлю в Україні закликав вирішувати проблеми сходу України у переговорах
Посол Ізраїлю в Україні закликав вирішувати проблеми сходу України у переговорах

"Наша послідовна позиція — ми закликаємо вирішувати проблеми сходу України шляхом переговорів. У кожного ізраїльського посольства є план дій на випадок надзвичайної ситуації. Є він і у нас. Якщо виникне потреба, ми діятимемо відповідно до цього плану", — повідомив Бродський.

Нагадаємо, що американський телеканал CNN 19 січня повідомляв про завершення формування біля кордонів РФ та України ударної військової групи у 127 тисяч бійців. Росія також звозить до кордонів з Україною важку військову техніку, зокрема комплекси "Іскандер".

Держсекретар США Ентоні Блінкен 19 січня попереджав, що Росія може розпочати повномасштабну військову операцію проти України у найкоротші терміни. Водночас у Білому домі не спрямовуватимуть війська в Україну у разі повномасштабного вторгнення РФ.

Президент України Володимир Зеленський закликав українців не панікувати та не реагувати емоційно на новини про можливе вторгнення Росії в Україну.