"Зайвим не буде": Путін вимагав від України репарації за "збитки Донбасу"

Репарації України Росії
Фото: kremlin.ru | Володимир Путін

За підрахунками російського диктатора, сума "збитків" складає 1 трлн 321 млрд рублів. Путін вважає, що Київ має виплатити репарації і за інші анексовані українські території.

Related video

Президент Росії Володимир Путін очікує від України "відшкодування збитків" за власне вторгнення. Про це повідомляє російське видання "РИА Новости".

Глава Кремля заявив, що виплата репарацій з боку Києва за "завдання збитків" Донбасу й іншим анексованим територіям України "зайвим не буде".

За його підрахунками, ця "шкода" становить 1 трильйон 321 мільярд рублів.

Крім того, він повідомив, що незабаром буде представлено програму з відновлення зруйнованого житла на Донбасі. Путін також стверджує, що відновлення Маріуполя нібито відбувається швидкими темпами.

Нагадаємо, 7 грудня Володимир Путін також заявив, що воєнні дії в Україні можуть стати тривалим процесом. Він звинуватив українську владу на початку війни у 2014 році та додав, що "значним результатом" вторгнення є анексія українських територій і люди, які "живуть тепер із нами".

Крім того, російський диктатор стверджує, що загроза ядерної війни наростає. За його словами, РФ може застосувати ядерну зброю для самозахисту, а також для захисту союзників, під якими Путін мав на увазі фейкові "ДНР" та "ЛНР".