"Розбудили все місто": у Брянській області РФ пролунали сильні вибухи (фото)

Вибух у Брянській області.
Фото: Скриншот из Telegram | Вибух у Брянській області

Місцеві жителі повідомили про сильні вибухи, через які "підстрибнули вдома" у передмісті міста Клинці.

Related video

У Брянській області пролунали сильні вибухи. На них почали скаржитися місцеві жителі у мережі, про що пишуть місцеві телегам-канали.

Телеграм-канал Підслухано Клинці повідомив, що вибухи було чути у місті Клинці.

"Жителі Клинців розповіли, що вибухи були такими силами, що розбудили все місто", — йдеться у повідомленні.

Також місцеві повідомляють у мережі, що чули звуки вибухів із боку військової частини, яка розташована на території населеного пункту.

"Вибухи дуже сильні! У багатьох селах району будинки підстрибнули", — цитує телеграм-канал Readovka місцеву мешканку.

У мережі публікують фото із російського міста Клинці.

Крім того, повідомляється про пожежу у селищі Климове. Зазначається, що спалах помітили до вибухів у Клинцях.

Коментарів від російських офіційних осіб із приводу вибухів не надходило.

Клинці

Клинці – російське місто Брянської області з населенням понад 63 000 осіб. На території міста розташована Військова частина №12721. У ній дислоковано 488-й мотострілецький полк РФ. Місто розташоване приблизно за 60 км від кордону з Чернігівською областю України.

Раніше Фокус повідомляв, що в Енгельсі відреагували на удар по військовому летовищу. У мережі з'явився супутниковий знімок військового аеродрому в місті Енгельс, який нещодавно зазнав атаки безпілотника. На фото зображено напис "смерть нацистам", ймовірно, викладений з шин.

Ще нагадаємо, що мер Федоров заявив, що у Мелітополі підірвано стратегічно важливий міст. Міст у селі Костянтинівка у передмісті Мелітополя використовувався російськими окупантами для перекидання військової техніки зі сходу України.

Також повідомлялося, що правозахисники заявили, що ФСБ керує стратами найманців із "групи Вагнера". Так, були випадки масової здачі в полон найманців із "ЧВК". Але коли вони намагалися перейти у бік України, їх обстрілювала російська артилерія.