"Підтримують тероризм": Іран ввів санкції проти Трампа, Помпео і Міллера

іран, сша, санкції, Дональд Трамп, Майк Помпео
Фото: Global Look Press

Санкції введені за день до офіційного завершення повноважень адміністрації Трампа.

Related video

Іранська влада ввела санкції проти президента США Дональда Трампа, держсекретаря Майка Помпео та інших американських топ-чиновників. Про це повідомляє Аlarabiya.

Обмеження пов'язані з "терористичними діями США в регіоні", підтримкою тероризму, створенням загроз проти безпеки в світі, а також із вбивством генерала Касема Сулеймані і вбивством фізика-ядерника Мохсена Фахрізаде.

Крім того, санкції введені проти екс-міністра оборони Марка Еспера, виконуючого обов'язки міністра оборони Крістофера Міллера, міністра фінансів Стівена Мнучіна, голови ЦРУ Джину Хаспел, колишнього радника президента з національної безпеки Джона Болтона, екс-спецпосланця США по Ірану Брайана Хука, чинного спецпосланця Еліота Абрамса і голови Управління з контролю над іноземними активами Мінфіну США Андреа Гаки.

Санкції введені за день до офіційного завершення повноважень адміністрації Трампа.

Відзначимо, у вересні 2020 держсекретар США Майк Помпео заявив, що американський уряд ввів новий пакет санкцій проти судової та пенітенціарної системи Ірану за переслідування і жорстоке поводження з людьми, які виступають проти режиму.

Президент Ірану Хасан Роухані заявив, що при новому президенті Сполучені Штати повинні визнати минулі помилки і повернутися до виконання колишніх угод щодо врегулювання ситуації навколо іранської ядерної програми.