У Британії виловили лист у пляшці, кинутий у море 60 років тому

лист у пляшці
Фото: sussex news and pictures

Автор листа очікував, що він прибуде в США, але він просто дрейфував уздовж британського узбережжя

У Східному Сассексі двоє друзів, гуляючи по пляжу, знайшли послання з минулого: лист у пляшці, який носився по морю близько 60 років. Про це пише Daily Mail.

Жителі міста Хоув — Індіана Таккер і Лука Гамберіні спочатку подумали, що пляшка порожня, проте, коли вони зняли віск, що запечатує шийку, виявили всередині записку.

лист у пляшці

У ній говориться, що пляшку кинули з пірсу в Блекпулі в 1961 році якийсь Боббі Досугс з друзями. І Боббі був переконаний, що його лист припливе в США.

"Дорогі янкі. Як життя за океаном? Кинув цю пляшку з пляжу Плежер у Блекпулі, Великобританія."Ура і спасибі за допомогу у війні. Тут починає звучати Рой Орбісон і все стає круто. Цікаво, як там на твоєму боці. Я ніколи не був в Америці, але хотів би надягнути ковбойського капелюха і покататися верхи. Сподіваюся, цей лист хтось знайде. Боббі Досугс і товариші", — написано в посланні. Чорнило хоч і зблідло за 60 років, однак лист прочитати можна.

лист у пляшці

Хлопці, котрі знайшли лист, намагалися знайти його автора в мережі, однак ніяких відомостей про Боббі поки не знайшли, але вони не втрачають надії.

Нагадаємо: капсулу часу з російського атомного криголама "50 років Перемоги" знайшли ірландські серфери на узбережжі Атлантики. Росіяни заховали металевий циліндр під час експедиції до Північного полюсу у 2018 році. Однак льодовик розтанув швидше, ніж очікувалося. За два роки капсула пропливла майже 4 тисячі кілометрів у напрямку до Ірландії.