Померла авторка детективів Тетяна Полякова

Росія, письменниця, автор, детектив, Тетяна Полякова, померла,
Фото: sovlit.ru | Тетяна Полякова

Російська письменниця довгий час боролася з онкологічним захворюванням.

Російська письменниця, авторка детективних творів Тетяна Полякова померла на 62-му році життя.

Як повідомляє ТАСС, посилаючись на менеджерку авторки Валерію Сергєєву, померла Тетяна Полякова у Володимирі.

"Тетяна Полякова померла у Володимирі. Кілька років боролася з онкологічною хворобою", — розповіла Сергєєва.

Полякова встигла написати більше 90 книг, здебльшого — детективних романів. За її творами зняті серіали "Норовлива мішень" і "Тінь бабки", фільми "Тонка штучка" й "Чорта з два".

За інформацією Російської книжкової палати, Тетяна Полякова постійно входила в топ-10 найбільш видаваних авторів РФ.

Нагадаємо, 22 лютого радянська та російська акторка Катерина Градова, відома за роллю радистки Кет у багатосерійному фільмі "Сімнадцять миттєвостей весни", померла у віці 74 років.

9 лютого знаменита співачка Мері Вілсон, незмінна учасниця групи The Supremes померла в своєму будинку в Лас-Вегасі, США. Їй було 76 років, смерть настала з природних причин.

26 січня південнокорейська модель та акторка Сон Ю-Джон померла у віці 26 років. За інформацією джерела, дівчини не стало 23 січня, а її похорони відбулися два дні по тому. Водночас причина смерті вказана не була.

А в грудні 2020 року у віці 50 років із життя пішла відома шотландська топ-модель Стелла Теннант, яка народилася в 1970 році в Шотландії в сім'ї аристократів. Її батьки — герцог і герцогиня Девонширський, родичі королівської сім'ї. Модель зробила собі ім'я в 1990-х роках, неодноразово знімалася для видання Vogue та інших модних журналів. Вона була зіркою найяскравіших показів цього часу, була однією з улюблених моделей Карла Лагерфельда й Оскара де ла Рента.