У Навального в колонії знайшли дві грижі, — адвокат

навальний, алексей навальний, опозиція, опозиціонер
Фото: instagram.com/navalny | Олексій Навальний

У російського опозиціонера, за словами правозахисника, кілька днів висока температура і почали відмовляти руки.

У російського опозиціонера Олексія Навального за результатами МРТ виявлено дві грижі і протрузію. Про це повідомила адвокат опозиціонера Ольга Михайлова, передає телеканал "Дождь".

"Він продовжує відчувати болі в спині, у нозі. Плюс до всього в нього втрачається чутливість, крім ніг, ще й руки тепер залучені", — говорить адвокат.

Навальному, як повідомила Михайлова, сам результат МРТ не дали, медичний висновок не показали, але на словах йому дали записати діагноз, який у нього є. Одна з гриж, каже адвокат, "достатньо складна в лікуванні".

За її словами, у Навального позавчора температура була 39, вчора 38, сьогодні близько 37-37,2.

"При цьому він кашляє. Звичайно, виснажений, бо продовжує голодування, п'є тільки воду. При цьому він тримається і намагається якось підбадьорювати нас", — сказала Михайлова.

При цьому, говорить захисник опозиціонера, колонія наполягає, що йому потрібно приймати диклофенак і нікотинову кислоту.

Нагадаємо, що Олексій Навальний, який перебуває в ув'язненні у виправній колонії №2 в місті Покров Володимирської області, оголосив голодування. Навальний заявив, що відмовляється від їжі до тих пір, поки до нього не запросять лікаря.

Раніше Навальний уже повідомляв про свої проблеми зі здоров'ям, які нібито загострилися в тюрмі. 26 березня опозиціонер написав, що в нього сильно болять спина і нога, але медичну допомогу йому ніхто в колонії не надає.

Адвокат Олексія Навального заявляла, що він у важкому стані вже чотири тижні. За словами Ольги Михайлової, у нього віднімає гомілку, а одна нога недієздатна.

У в'язницю Навальний потрапив після того, як 2 лютого суд у Москві замінив його "умовний" термін у справі "Ів Роше" на реальний. З урахуванням проведеного року під домашнім арештом опозиціонер проведе в колонії загального режиму 2,5 роки. Крім того, Навальному призначили штраф 500 тисяч рублів.