Гарві Вайнштайн у тюрмі практично осліп, — адвокат

Харві Вайнштейн, продюсер, в'язниця, здоров'я, проблеми,
Фото: climate | Гарві Вайнштайн

Голлівудський екс-продюсер почав втрачати в ув'язненні зір і зуби.

Відомий екс-продюсер із Голівуду Гарві Вайнштайн почав втрачати в тюрмі зір, також у нього серйозні проблеми із зубами.

Як пише Vulture, у звʼязку з погіршенням стану здоровʼя, запланована раніше екстрадиція Вайнштайна в Лос-Анджелес знову була відкладена.

"Нині він практично осліп і потребує операції та уколів. У нього також серйозні стоматологічні проблеми, він запланував певні процедури, щоб зберегти зуби. Наразі він втратив десь чотири зуби", — повідомив один з адвокатів екс-продюсера Норман Еффман.

Нагадаємо, Гарві Вайнштайн у березні минулого року був засуджений до 23 років тюремного увʼязнення. Суд визнав його винним у зґвалтуванні третього ступеня, а також схилянні до сексу першого ступеня. Власне Вайнштайн свою провину не визнав.

Також повідомлялося, що в США понад тридцяти жінкам, які звинуватили голлівудського кіномагната Гарві Вайнштайна в домаганнях, виплатять 25 мільйонів доларів.

У березні минулого року Вайнштейн здав позитивний тест на коронавірус.

Після того, як продюсер вилікувався від коронавірусу, через суїцидальні нахили його перевели до тюремного відділення психіатричної допомоги.

У січні 2021 року стало відомо, що компанія Weinstein Company екс-продюсера Вайнштайна повинна буде виплатити понад 17 мільйонів доларів жінкам, які стали жертвами насильства з його боку.