Китай засудив санкції США проти РФ

Китай, Росія, США, Антиросійські санкції, Радбез ООН
Фото: ТАСС | Будівля МЗС КНР

В МЗС КНР вважають, що такі заходи є проявом гегемонії.

Китай засудив нові санкції США щодо Росії. За словами представника МЗС КНР Чжао Ліцзяні, такі заходи є проявом гегемонії, проти якої виступає вся міжнародна спільнота.

Про це повідомляє ТАСС.

"Нові санкції США проти Росії — однобокі заходи гегемона, проти яких виступає вся світова спільнота", — сказав Ліцзяні на брифінгу.

Він зазначив, що США та Росія, будучи постійними членами Радбезу ООН, мають великий вплив на міжнародній арені й повинні усунути протиріччя.

"Сподіваємося, що Москва та Вашингтон усунуть взаємні суперечності шляхом переговорів, за рахунок діалогу", — сказав дипломат.

Нагадаємо, у четвер, 15 квітня, Байден ввів нові санкції проти Росії. Зокрема, США висилають 10 співробітників російської дипломатичної місії у Вашингтоні. Крім того, обмеження торкнуться 32 фізичних осіб та організацій.

Через деякий час на санкції США проти РФ відреагували в НАТО. В організації заявили, що Альянс підтримує Штати в цьому питанні.

У Росії після введення американських санкцій вирішили викликати американського посла на "важку розмову".

Через загрозу з боку Росії на тлі введення нових антиросійських санкцій президент США Джо Байден підписав указ про "надзвичайний стан"

Раніше, 13 квітня, президенти Джо Байден і Володимир Путін провели телефонну розмову, під час якої американський лідер запропонував Путіну провести зустріч на вищому рівні в найближчі місяці.