Ведуча російського "Першого каналу" не могла вилетіти з Туреччини через заборону перельотів

Катерина Андрєєва, перший канал, що веде, застрягла в Туреччині, заборона перельотів
Фото: sobaka.ru | Катерина Андреєва

Журналістка федерального каналу звинуватила у брехні віце-прем'єрку РФ Голікову, яка обіцяла, що "всі туристи без проблем повернуться додому".

Ведуча російського федерального "Першого каналу" Катерина Андреєва не могла вилетіти з Туреччини після заборони авіасполучення з Росією. Про це вона розповіла в "сторіс" на своїй сторінці в Instagram.

Так, у момент закриття кордонів вона із сім'єю відпочивала в Південно-Африканській Республіці (ПАР) і повинна була повертатися в Москву через Стамбул. Однак виліт зі столиці Туреччини був скасований після реєстрації і видачі посадкових талонів на літак.

Після цього Андреєва в своїх сторіс звинуватила у брехні віце-прем'єрку РФ Тетяну Голікову та главу Ростуризму Заріну Догузову, які обіцяли, що "всі туристи без проблем зможуть повернутися додому".

"Голікова обіцяла, але обдурила. Догузова сказала, але неправду. Нас ніхто не вивіз. Виліт зі Стамбула скасували після реєстрації і видачі посадкових на рейс. Але ми не повірили цим дамочкам і самі все зробили", — поскаржилася Андрєєва.

Пізніше ведучій все ж вдалося вилетіти з Туреччини в напрямку Росії. Втім, за словами Андреєвої, в цьому їм допомогли лише "щасливий випадок і Бог".

"Я не знаю, як росіяни будуть повертатися. Наші рейси в Стамбулі скасували в останній момент. І всі ці повідомлення про повернення туристів за своїми квитками — брехня", — написала Андрєєва.

На поточний момент ведуча вже видалила ці "сторіс" зі своєї сторінки, проте представники Telegram-каналу "Тільки нікому..." встигли зробити відповідні скріншоти.

провідна, перший канал, катерина андреева, Тетяна Голікова, застрягла в Туреччині, заборона авіасполучення
Катерина Андреєва звинуватила Тетяну Голікову в брехні
провідна, перший канал, катерина андреева, Тетяна Голікова, застрягла в Туреччині, заборона авіасполучення
Катерина Андреєва звинуватила Тетяну Голікову в брехні

Зазначимо, рішення про введення заборони авіасполучення з Туреччиною Росія ухвалила 12 квітня. Її ввели на період із 15 квітня по 1 червня. За офіційною версією, приводом для цього стала ситуація з коронавірусом у Туреччині. Інформація про можливе обмеження авіасполучення між Росією і Туреччиною почала з'являтися в російських ЗМІ незабаром після візиту президента України Володимира Зеленського в Стамбул, під час якого Ердоган заявив, що готовий всіляко сприяти мирному вирішенню конфлікту на Донбасі та надавати підтримку Україні в цьому питанні.

15 квітня, у перший день дії нових обмежень, біля офісів "Турецьких авіаліній" в різних країнах почали вибудовуватися величезні черги з росіян, які не могли повернутися додому або хотіли поміняти путівку.