"Пекло для інтернет-залежних": в храмі РФ намалювали чортів з ноутбуками і смартфонами (фото)

Росія, монастир, інтренет-залежність, фреска, чорти, гаджети,
Фото: соцмережі | фреска

Таким чином, вважають прихожани, румунський іконописець намагався наблизити фреску до "духу часу".

У старовинному монастирі неподалік від Твері (РФ) з'явилися незвичайні фрески, на яких зображені чорти, які тримають в "руках" сучасні гаджети: ноутбуки та смартфони.

На незвичні для храмів зображення звернув увагу користувач Вконтакте Євген Александров, який і розмістив в соцмережі фотографії з монастиря.

"Окремий котел, як то кажуть, для "інтернет-залежних". На розпису зображені демони з ноутбуком Apple і айфону", — підписав Євген своє повідомлення.

На фресках, виконаних в червоно-чорній кольоровій гамі, крім чортів зі смартфонами та Макбуками, зображені закуті в ланцюги грішники, що горять в вогні.

Росія, монастир, гаджети, чорти,
Фрески в російському монастирі

"Ці фрески писав румунський іконописець Руслан Гебя, в той час, коли розписував весь храм", — розповіла Комсомольской правде прихожанка храму Олена.

За її словами, в 2010 році Руслан намагався все зобразити в дусі часу, тому в монастирі і з'явилися фрески зі смартфонами і ноутбуками.

Нагадаємо, на північному заході Перу в стародавньому церемоніальному будівлі була знайдена незвичайна фреска, що зображає павукоподібне божество, який стискає в лапах ніж.

Також ми розповідали про жителя Харкова Володимира Гуськова, який витратив 22 роки на створення унікального макета храму із сірників, бісеру та золота.

А в Мексиці в храмі ацтеків була виявлена стародавня скульптура беркута, яка, ймовірно, пов'язана з жертвопринесеннями.