Google змінила сторінку про "російський борщ" (фото)

Google, національна кухня, борщ,
Фото: 24 канал | Борщ

При цьому, інформацію про український рецепт цієї страви залишили без змін.

Компанія Google Росія змінила матеріал, який раніше опублікувала в рамках проекту "Розкуси Росію".

Якщо раніше борщ у тексті назвали "традиційною російською стравою", то тепер відповідна сторінка називається "10 страв, які вплинули на російську кухню" (початкова назва — "10 російських страв, які увійшли в історію".

На сторінці, де розповідається про борщ, тепер зазначено, що "історія борщу йде в глибину століть, але у двадцятому столітті цей ситний суп став основною стравою в меню в кафе декількох країн, включаючи Росію".

Раніше текст звучав так: "Простий і ситний суп став основною стравою в меню кафе від Хабаровська до Бреста".

Google, страви, рецепти, борщ, національна кухня,
Сторінка про борщ

Інформацію про різні види борщу залишили без змін.

Нагадаємо, що "Google Мистецтво і культура" додав борщ у список "10 російських страв, які увійшли в історію" в рамках проекту Google Росія і Федерального агентства з туризму РФ під назвою "Розкуси Росію".

Також повідомлялося, що культура приготування українського борщу увійде в Національний перелік елементів нематеріальної культурної спадщини України. У Мінкульті заявили, що це рішення — одна з умов збереження культури для наступних поколінь українців.

Фокус розповідав про те, що інспектори відомого міжнародного путівника по ресторанах "Гід Мішлен" назвали борщ "знаменитою першою стравою Росії".

У зв'язку з цим, ресторанний гід отримав масу критичних коментарів. "Мішлен" був змушений відреагувати на них: під одним з коментарів автори гіда написали, що "Мішлен" не контролює походження кулінарних делікатесів.