Зміна Мінських угод призведе до "різанини на Донбасі", — Лавров

мід рф про мінських угодах, мінські угоди
Фото: openmedia.io

Захід, за словами голови МЗС, постійно намагається переконати РФ змінити послідовність угод, але вони цього зробити не дозволять.

Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров стверджує, що в разі змін Мінських угод, на Донбасі може початися "різанина". Про це він заявив в інтерв'ю для РІА.

За словами голови МЗС Росії, Зеленський робить усе, щоб утриматися при владі. Президент України нібито готовий платити будь-яку ціну, включаючи "потурання неонацистам і ультрарадикалам", які продовжують "ополченців Донбасу" називати терористами.

"Тривають спроби з боку Заходу всіляко переконати нас, що треба якось пом'якшити Мінські угоди, треба якось поміняти їхню послідовність. Зеленський (це теж говорить) мені не подобається. ... Зрозуміло, що якщо вони зробили б так, якби їм хтось дозволить так зробити, то там була б різанина за великим рахунком", — заявив Лавров.

Російський чиновник вважає, що Україна неправильно трактує Мінські угоди, нібито спочатку повинен бути особливий статус для Донбасу, а контроль над кордоном буде останнім.

Нагадаємо, що раніше Дмитро Пєсков заявляв, що Путін готовий зустрітися із Зеленським, але обговорювати ОРДЛО російський лідер не готовий. На думку голови ОП Єрмака, переговори лідера РФ і України будуть історичними.

Фокус розбирався, де, коли і про що можуть поговорити Зеленський та Путін.