"Довго сиділи в поліції": дівчата розповіли подробиці скандальної фотосесії в Туреччині (відео)

туреччина, фотосесія, гола фотосесія, затримання
Фото: скріншот

Ню-фотосесія, стверджує одна з учасниць інциденту, була зроблена на яхті. На ній нібито святкували день народження співачки з України Вероніки Курган.

Одна з дівчат, яка перебувала під час скандальної фотосесії в Туреччині, розповіла, що вони довго перебували в поліцейській дільниці. Про це повідомляє Pavlovsky News.

За словами дівчини з Франції, вона перебувала на яхті під час дня народження співачки з України Вероніки Курган, відомої як Starla. Вона каже, що через фотосесію їм довелося довго перебувати в поліцейській дільниці, крім того, їм загрожувала в'язниця.

Однак, все ж їй вдалося покинути територію Туреччини.

Інша дівчина, Юлія, заявила, що не розкаже про мету поїздки на яхті, оскільки "журналісти і так усе перекрутять" і додала, що все ще перебуває на турецькому курорті.

Нагадаємо, що в Туреччині затримані українки, які влаштували оголену фотосесію на яхті в затоці Фетхіє. Відеозапис опублікували турецькі ЗМІ.

Стверджується, що дівчат на приватній яхті в районі провінції Мугла зняли на камеру місцеві жителі. На кадрах видно двоє чоловіків і шість дівчат, частина з яких повністю оголені і фотографуються.

Раніше з Об'єднаних Арабських Еміратів депортували 11 з 12 українок, яких затримали після оголеної фотосесії в Дубаї.

Завдяки татуюванням вдалося впізнати кількох дівчат. Серед них — 27-річна киянка Яна Грабощук, Маріанна Федчук з Ужгорода, Катерина Кащенко, Дар'я Хорунженко з Полтави, Тетяна Борисенко та Анастасія Кашуба.