Провідні українські медіа-фахівці виступлять на MediaCamp Kyiv 2009

2009-11-05 15:45:00

94 0
7 листопада у Києві відбудеться конференція MediaCamp Kyiv 2009 (http://mediacamp.org.ua/), присвячена розвитку сучасних мас-медіа, та переходу традиційних медіа у цифровий формат

Організатори пропонують насичену програму з доповідями провідних медіа-фахівців. Доповідачі MediaCamp Kyiv 2009 виступатимуть у чотири паралельні потоки. Таким чином за день відбудеться 32 доповіді, з яких кожен учасник зможе вибрати найцікавіші. В рамках конференції також відбудеться нагородження переможців найочікуванішої події в українській блоґосфері – конкурсу найкращих українських блоґів BUBA 2009.

Учасниками стане більше 200 професіоналів, які працюють у сфері медіа: журналістів традиційних та цифрових видань, медіаменеджерів, видавців, блоґерів, що з"їдуться на конференцію зі всієї України.

MediaCamp Kyiv 2009 триватиме впродовж одного дня. Захід розпочнеться у суботу о 10.00. Перед учасниками виступлять провідні експерти у сфері медіа, серед яких:
• Наталія Лігачова з доповіддю «Етика в нових медіа»,
• Олександр Човган - «Досвід мультимедіа та конвергенції регіональної преси та медіа-корпорації RIA»,
• Андрій Бігун - «Google-Новини» в Україні та нові ініціативи»,
• Антон Волнухін - «Стан української блоґосфери-2009, як не пропустити головне»,
• Віталій Портніков - «Політика і медіа. Ігри в онлайн-демократію. Чи прямують українські медіа російським шляхом?»,
• Ніна Кур’ята-Стасів - «Теорія конвергенції. Практика переходу від стандартного медіа до конвергентного»,
• Сергій Даниленко - «10 правил роботи з Інтернет-ЗМІ. Як швидко поширити інформацію в Інтернеті?»,
• Євген Глібовицький - «Чому блоґерам потрібні медіа? Експертність в блогах та поза ними»,
• Артем Зелений - «Ефективний PR в епоху web 2.0»,
• Ірина Маркова, Олена Дуб, Віталій Мороз - «Від флеш-мобів до змін у медіа-індустрії. Як спрацювали соціальні мережі в проекті Журнал за 24 години»,
• Денис Довгополий - «Як ефективно вбити соціальну медіа».

О 17:30 розпочнеться церемонія нагородження переможців конкурсу Best Ukrainian Blog Awards 2009 (mediaCamp.org.ua/buba), який визначить найкращі українські блоґи у кількох номінаціях. Близько 300 українських блогів протягом місяця змагалися за перемогу і в результаті публічного голосування були відібрані 25 фіналістів, серед яких і будуть обрані переможці. Конкурс BUBA проходить вже вдруге. Минулого року найкращих блоґерів відзначали на події Blogcamp CEE 2008.

Офіційні організатори конференції Mediacamp Kyiv 2009 — громадська організація «Інтернет Ініціативи» (http://internetinitiatives.org/uk/projects), яка виступала організатором Blogcamp CEE 2008 і ряду інших баркемпів, а також міжнародна ГО «Інтерньюз Україна» (http://www.internews.ua/), яка допомагала в організації першого Blogcamp CIS & Baltics 2007 і нині впроваджує проект з розвитку нових медіа MediaNext. До ініціативної групи увійшли представники цих організацій, а також експерти медіаринку.

За додатковою інформацією звертайтесь до:
Кирило Терещенко (прес-центр) 8 067 758 06 29, Kirill.Tereshchenko@brandcom.com.ua
Ярослав Федорак (он-лайн ЗМІ) 8 067 502 95 84, jarofed@gmail.com
Артур Оруджалієв (Best Ukrainian Blog Awards 2009) 8 067 238 08 34, arturclancy@gmail.com

Для довідки.
Партнери конференції:
Платиновий спонсор - Браузер Internet Explorer 8.
Генеральний партнер Best Ukrainian Blog Awards – компанія „Київстар”
Приміщення надає i•Klass.
PR-підтримка події – Brandcom.
Інформаційні партнери – Marketing Media Review, Укрінформ, День, Корреспондент, Finance.UA, ЛІГАБізнесІнформ, ITC.ua, Фокус, Эксперт, Український Тиждень, Сейчас, телеканал Киев.

Прес-реліз

Loading...