Компанія Foxconn буде випускати не тільки продукти Apple, але й електрокари

електрокар, Byton, M-Byte
Фото: Byton

Масове виробництво електромобіля Byton M-Byte буде налагоджено в першому кварталі 2022 року.

Компанія Foxconn, на заводах якої збирається вся техніка Apple, до 2022 року планує налагодити масове виробництво електрокарів під брендом Byton. Про це повідомило видання gizmochina.com.

У ЗМІ просочилася інформація про те, що Foxconn Technology Group збирається інвестувати в китайський стартап електромобілів Byton. Якщо переговори пройдуть успішно, то Foxconn зможе вийти на ринок електротранспорту і поліпшити свої фінансові показники, а Byton нарешті зможе випустити свій електромобіль M-Byte.

Китайське видання South China Morning Post, посилаючись на власні джерела, повідомило, що Foxconn планує інвестувати близько $ 200 млн в Byton і скласти гідну конкуренцію Tesla. Судячи з усього, Foxconn впевнена в позитивному результаті операції, тому як має плани виробляти електромобіль Byton M-Byte вже до першого кварталу 2022 року. Зараз офіційного підтвердження цієї інформації немає, але джерело запевняє, що компанії повідомлять про угоду в наступний понеділок.

Нагадаємо: раніше стало відомо, що Apple випустить безпілотне авто у 2024 році. Ходять чутки, що Apple своїм основним конкурентом вважає робомобілі компанії Waymo, яка належить Alphabet Inc.