Компанія Foxconn буде випускати не тільки продукти Apple, але й електрокари

електрокар, Byton, M-Byte
Фото: Byton

Масове виробництво електромобіля Byton M-Byte буде налагоджено в першому кварталі 2022 року.

Related video

Компанія Foxconn, на заводах якої збирається вся техніка Apple, до 2022 року планує налагодити масове виробництво електрокарів під брендом Byton. Про це повідомило видання gizmochina.com.

У ЗМІ просочилася інформація про те, що Foxconn Technology Group збирається інвестувати в китайський стартап електромобілів Byton. Якщо переговори пройдуть успішно, то Foxconn зможе вийти на ринок електротранспорту і поліпшити свої фінансові показники, а Byton нарешті зможе випустити свій електромобіль M-Byte.

Китайське видання South China Morning Post, посилаючись на власні джерела, повідомило, що Foxconn планує інвестувати близько $ 200 млн в Byton і скласти гідну конкуренцію Tesla. Судячи з усього, Foxconn впевнена в позитивному результаті операції, тому як має плани виробляти електромобіль Byton M-Byte вже до першого кварталу 2022 року. Зараз офіційного підтвердження цієї інформації немає, але джерело запевняє, що компанії повідомлять про угоду в наступний понеділок.

Нагадаємо: раніше стало відомо, що Apple випустить безпілотне авто у 2024 році. Ходять чутки, що Apple своїм основним конкурентом вважає робомобілі компанії Waymo, яка належить Alphabet Inc.