Новий кросовер Nissan перетворили на яскравий гоночний болід

Nissan Ariya Single Seater, Nissan Ariya, електромобіль Nissan, кросовер Nissan Ariya
Фото: Nissan | Nissan Ariya Single Seater — гоночний електрокар

Nissan Ariya Single Seater – одномісний спортивний електромобіль. У його конструкції використано агрегати серійного кросовера.

Related video

Опубліковано фото концепт-кара Nissan Ariya Single Seater. Приголомшливий болід показали в межах івенту Nissan Futures і демонструє можливості нової електричної платформи Nissan CMF-EV. Про це повідомляє офіційний сайт японської марки.

Nissan Ariya Single Seater, Nissan Ariya, електромобіль Nissan, кросовер Nissan Ariya Nissan Ariya Single Seater, Nissan Ariya, електромобіль Nissan, кросовер Nissan Ariya Fullscreen
У боліда продумана аеродинаміка
Фото: Nissan

Як випливає з назви, в основі концепт-кара лежать архітектура й агрегати електромобіля Nissan Ariya, що тільки-но надійшов у виробництво. Кросовер перетворили на одномісний гоночний автомобіль.

Новий Nissan Ariya Single Seater нагадує боліди Формули-Е. Його передні колеса відкриті, а також встановлені антикрила, дифузор та інші аеродинамічні елементи.

Nissan Ariya Single Seater, Nissan Ariya, електромобіль Nissan, кросовер Nissan Ariya Fullscreen
Кузов виконаний із вуглеволокна
Фото: Nissan

Кузов електрокара повністю виготовлений із карбону. Водія захищає дуга безпеки Halo як у сучасних болідах. Показ приладів та інші відомості відображаються на дисплеї, розташованому на кермі.

Важливо
Від культового дизайнера Louis Vuiton: розсекречено найнестандартніший Maybach
Від культового дизайнера Louis Vuiton: розсекречено найнестандартніший Maybach

Характеристики Nissan Ariya Single Seater не розголошують. Швидше за все, він отримав силову установку від топового повнопривідного варіанту кросовера. Вона складається із двох моторів загальною потужністю 394 к. с.

Nissan Ariya Single Seater, Nissan Ariya, електромобіль Nissan, кросовер Nissan Ariya Fullscreen
Болід побудований на платформі Nissan Ariya
Фото: Nissan

Nissan Ariya Single Seater не стане серійним, проте незабаром лінійку японської марки поповнять одразу 15 електрокарами і більша частина з них буде побудована саме на платформі CMF-EV.

Раніше Фокус розповідав про найнезвичайніший електромобіль Renault. Він здатний літати.