Запас ходу до 700 км і швидка зарядка: Volkswagen готує новий електрокросовер

електрокросовер Фольксваген, електромобіль Volkswagen, новий Volkswagen, кросовер Volkswagen, електрокар Volkswagen
Фото: Volkswagen | Електрокросовер Volkswagen зможе проїхати 700 км без підзарядки

Електричний кросовер Volkswagen з'явиться у 2025 році й отримає інноваційну батарею. Виробництво моделі налагодять на головному підприємстві компанії у німецькому Вольфсбурзі.

Related video

У модельному ряду Volkswagen найближчими роками з'явиться новий електрокросовер. Інформацію підтвердив СЕО компанії Томас Шефер. Про це повідомляє сайт Carscoops.

Новий Volkswagen стане електричною альтернативою Tiguan, адже буде порівняний з ним за розмірами. Кросовер стане доповненням до позашляхових моделей Volkswagen ID.4 та ID.5, але використовуватиме вдосконалену версію їхньої платформи МЕВ.

Архітектура, яку назвали МЕВ+, дасть можливість встановити сучаснішу акумуляторну батарею, що дозволить збільшити запас ходу електрокара до 700 км. До того ж вона підтримує швидку зарядку потужністю до 175-200 кВт.

Важливо
Volkswagen розробляє інноваційний електрокар з ГБО та запасом ходу 2000 км
Volkswagen розробляє інноваційний електрокар з ГБО та запасом ходу 2000 км

Швидше за все, новий електрокросовер Volkswagen з'явиться у 2025 році. Його випускатимуть на головному підприємстві бренду в німецькому Вольфсбурзі.

У модернізацію заводу вкладуть 460 мільйонів євро, адже зараз він не підготовлений до випуску електрокарів. З 2023 року там стартує збирання оновленого хетчбека Volkswagen ID.3.

Раніше Фокус повідомляв, що Volkswagen готує десяток нових електромобілів вартістю 20 000 євро.