Найпотужніший і найшвидший суперкар Ferrari вперше помітили на дорогах (відео)

Ferrari SF90 Stradale, Ferrari SF90, Ferrari SF90 Speciale, суперкар Ferrari, новий Ferrari SF90
Фото: скриншот / YouTube | Ferrari SF90 Speciale представлять у 2023 році

Купе Ferrari SF90 Speciale отримає збільшення потужності й стане легшим за стандартну модель. Суперкар випустять лімітованою серією.

Related video

В Італії під час тестів помітили нову заряджену версію Ferrari SF90 Stradale. Потужний суперкар має дебютувати у 2023 році. Відео з авто з'явилося на YouТube каналі Varryx.

Суперкар, швидше за все, назвуть Ferrari SF90 Versione Speciale або просто Speciale. Автомобіль зняли на околицях підприємства Ferrari та на заводському автодромі у Фіорано.

Ferrari SF90 Stradale, Ferrari SF90, Ferrari SF90 Speciale, суперкар Ferrari, новий Ferrari SF90 Fullscreen
Потужність суперкара перевищить 1000 к.с.
Фото: скриншот / YouTube

Передня та задня частина Ferrari SF90 Speciale прикриті камуфляжем, що натякає на покращену аеродинаміку авто. Також привертають увагу нові накладки на порогах. Швидше за все, купе трохи полегшать.

Важливо
Ціна $1,7 мільйона та 800 сил: презентовано найшвидший і найдорожчий Ford в історії (фото)
Ціна $1,7 мільйона та 800 сил: презентовано найшвидший і найдорожчий Ford в історії (фото)

Очікується, що новий Ferrari SF90 Speciale стане найпотужнішим і найшвидшим суперкаром в історії марки. Повнопривідне купе збереже гібридну установку з 4,0-літровим V8 твін-турбо та трьома електромоторами, а її потужність перевищить як мінімум 1100 к.с.

Нагадаємо, що навіть стандартний 1000-сильний суперкар Ferrari SF90 Stradale розганяється до 100 км/год за 2,5 секунди й до 200 км/год за 7,8 секунди, а його максимальна швидкість становить 340 км/год. Заряджений варіант буде ще швидшим. Очікується, що авто випустять лімітованою серією.

Раніше Фокус повідомляв, що саме такий Ferrari SF90 Stradale помітили в Україні серед зими. Суперкар повернувся з Європи.

Також ми писали, що Ferrari готують ще потужнішу модель, і її гоночний варіант уже представлений.