Колишній чоловік втішив Дженніфер Лопес після її розриву з Алексом Родрігесом

Дженніфер Лопес, Марк Ентоні, Алекс Родрігес
Фото: коллаж Фокус | Дженніфер Лопес знайшла друга в обличчі колишнього чоловіка

Після розставання у 2011 році артисти зуміли зберегти хороші відносини, і тепер Марк Ентоні всіляко підтримує екс-дружину.

Американська співачка й актриса Дженніфер Лопес, яка наразі переживає непростий період у зв'язку з розривом відносин із зіркою бейсболу Алексом Родрігесом, знайшла розраду в обличчі колишнього чоловіка, співака Марка Ентоні, який також є батьком її двох дітей, 13-річних близнюків Емми і Макса, пише People.

За словами інсайдерів, коли у відносинах Джей Ло й Алекса почалися проблеми, артистка спиралася на моральну підтримку екс-чоловіка, який у свою чергу готовий був вислуховувати і втішати Лопес.

Наразі вона в Домініканській республіці на зйомках комедії "Весілля з дробовика". Увесь цей час, запевняють джерела, знаменитість часто спілкується з дітьми і колишнім чоловіком, які зараз стали для неї найнадійнішою опорою.

Дженніфер Лопес на зйомках у Домініканській Республіці

"Дженніфер відчуває себе добре. Вона все ще знімається в Домініканській Республіці. Діти відвідували її, і вони роблять її найщасливішою. У Дженніфер і Марка Ентоні прекрасні відносини. Те, що Марк був поруч, коли їй доводилося працювати за кордоном, було дуже втішно для Дженніфер", — цитує таблоїд слова людини, наближеної до знаменитостей.

Марк і Лопес прожили в шлюбі майже 8 років, але розлучилися у 2011 році. Головною причиною розлучення вони назвали "складний період у житті", під час якого в чоловіка та жінки з'явилося багато проблем і суперечок. Офіційно розлучення вони оформили тільки у 2014 році.

Після в житті Лопес з'явився Алекс Родрігес. За їхніми відносинами стежив увесь світ, і вони справляли враження нескінченно закоханої і щасливої пари, а два роки тому Родрігес зробив коханій пропозицію на Багамах. Однак через пандемію весілля двічі переносили, а потім співачка і зовсім заявила, що не хоче заміж.

Остаточно відносини зіпсувалися після того, як у пресі поповзли чутки про інтрижку спортсмена із зіркою реаліті-шоу. Пара намагалася налагодити все, і Алекс навіть літав до Дженніфер в Домінікану, однак нещодавно вони офіційно заявили про розрив заручин, підкресливши, що залишаються друзями.