Дядько Кейт Міддлтон розповів, чому вона заслуговує стати новою королевою

Кейт Міддлтон, герцогиня Кембриджська, фото, похорон принца Філіпа
Фото: Getty Images | Фото Кейт Міддлтон в машині на похороні принца Філіпа дало багатьом ЗМІ привід заговорити про неї, як про майбутню королеву

Не тільки дядько герцогині, але й багато британців мріють бачити Кейт у якості дружини короля, оскільки впевнені, що трон після Єлизавети II повинен посісти не її син, принц Чарльз, а старший онук – Вільям.

Герцогиня Кембриджська цілком готова стати наступною королевою Великобританії. Таку думку незадовго до 10-ї річниці шлюбу принца Вільяма і Кейт Міддлтон висловив в інтерв'ю The Daily Mail її дядько Гері Голдсміт.

За його словами, Кейт – найкраще, що могло трапитися з королівською родиною:

"Ці 10 років були для неї неймовірними. Її взяли на цю роботу – і це робота, її успіх пов'язаний з тим фактом, що вона усвідомлювала це .... Наразі вона – найбільший актив монаршого сімейства. Тоді вона була ковтком свіжого повітря і відтоді не помилилася! ".

Він упевнений, що якщо Вільям і Кейт зійдуть на престол після Єлизавети II, це буде благом і для Букінгемського палацу, і для країни в цілому. Про те, що герцогиня готова прийняти на себе таку відповідальність, свідчить її поведінка під час недавніх сумних подій, пов'язаних зі смертю і похороном принца Філіпа.

Кейт Міддлтон, похорон принца Філіпа, герцогиня Кембриджська
Кейт Міддлтон на похороні принца Філіпа
Фото: Getty Images

Так, вона втішала принца Чарльза, який був дуже засмучений смертю батька, а потім виступила в ролі миротворця між чоловіком і його братом, принцом Гаррі, давши можливість їм поговорити і спробувати налагодити стосунки. Чимало захоплення викликав знімок Кейт у машині, де вона виглядала, на думку ЗМІ, "більш велично, ніж королівські особи за народженням" – незважаючи на те, що було видно тільки її очі, а обличчя приховувала чорна маска.

"Вона не просто виглядає відповідно, вона живе у своїй ролі. Вона поводиться так, як якщо б ви хотіли, щоб поводилася королівська особа. У неї є самовладання державного службовця, але в той же час у неї є спільні риси – чи, як я думаю, дотик Діани. це важкий баланс – бути кимось, з ким люди можуть ідентифікувати себе, але при цьому поважати, але вона це знає. Я думаю, вона протеже королеви", – висловив своє припущення Голдсміт.

Кейт Міддлтон, Кетрін, герцогиня Кембриджська
Кетрін, герцогиня Кембриджська
Фото: Getty Images

Гері Голдсміт впевнений, що навіть якщо б королева "у чомусь оступилася", Кейт і Вільям здатні дати країні стабільність.

"Якщо провести аналогію з футболом, вони готові тримати руку на пульсі. Чарльз, звичайно, непогано попрацював би, але з точки зору освіження речей було б краще з Вільямом і Кейт. З ними монархія процвітатиме, а не просто виживатиме. Чарльзу можна було б знайти ще одну приголомшливу роль", – додав дядько герцогині Кембриджської. При цьому містер Голдсміт у бесіді з журналістами зазначив, що може бути упереджений у своїх судженнях, оскільки дуже любить племінницю, однак висловив упевненість, що багато британців згодні з ним.

Гері Голдсміт, дядько, Кейт Міддлтон
Гері Голдсміт зізнався, що дуже любить свою племінницю Кейт

Раніше Гері Голдсміт висловився з приводу скандального інтерв'ю Меган Маркл і принца Гаррі Опрі Уїнфрі Зокрема, його сильно розлютили слова герцогині Сассекської про те, що дружина Вільяма нібито довела її до сліз під час підготовки до весілля. За його словами, племінниця ніколи б собі такого не дозволила, оскільки "така ж гарна всередині, як і зовні", і він готовий до самої смерті захищати її честь. Як відомо, після одкровень родичів чоловіка американській телеведучій Кейт відчула себе приниженою, оскільки не очікувала, що ця історія стане надбанням громадськості.

Незважаючи на те, що дядько Кейт вже бачить її майбутньою королевою, згідно багатовікових традицій, герцогиня, коли її чоловік зійде на престол, буде не королевою, а королевою-консортом, оскільки королем чи королевою можуть називатися тільки ті, хто народився в монарші сім'ї та заслужив титул по праву народження.