Друг Кернеса Фукс розповів, кого можуть підтримати олігархи на виборах мера Харкова

Павло Фукс, друг Кернеса, бізнесмен
Фото: УП | Павло Фукс

Фукс вважає, що впливові харківські бізнесмени на місцевих виборах підтримають Ігоря Терехова, який наразі виконує обов'язки мера Харкова.

Бізнесмен Павло Фукс, близький друг покійного мера Харкова Геннадія Кернеса, в інтерв'ю "Українській правді" поділився своїми думками з приводу того, кого можуть підтримати пов'язані з Харковом олігархи на найближчих виборах мера.

"Думаю, усі, кого ви згадали [Ярославський, Аваков, Котвицький, — ред.], будуть підтримувати Ігоря Терехова. Тому що всі знають, хто це такий. Але це ж вибори, це важко вгадати", — сказав Фукс.

Також він зазначив, що на наступних виборах буде "як зможе" підтримувати Терехова, який нині виконує обов'язки мера Харкова.

"Якщо в мене запитають, то я скажу, що краще голосувати за Терехова. Але вам цікаві якісь політичні історії, а людям у Харкові важливо, щоб були такі ж дороги, такий же транспорт. Людей такі речі цікавлять", — зазначив Фукс .

На ремарку журналіста про те, що на поточний момент у публічному просторі багато розмов про те, що після смерті Кернеса в Авакова збільшився вплив на регіон, оскільки виконуючим обов'язки мера Харкова став його колишній співробітник, Терехов, а головою облради — Артур Товмасян, з яким дружить син міністра, Фукс відповів таке:

"Перше. Терехов — це людина, яка працювала в Авакова, коли він очолював ОДА. Терехов був його заступником. Потім, коли Аваков перестав бути губернатором, Терехов пішов працювати з Кернесом. У них нормальні відносини були завжди", — сказав Фукс.

Також Фукс зазначив, що, на його думку, у березні виборів мера Харкова вже не буде, тому варто готуватися до голосування в жовтні 2021 року. Найсильнішими кандидатами на майбутніх виборах він назвав Терехова та Михайла Добкіна, попередника Кернеса в мерському кріслі.

"Далі — Фельдман, можливо Світлична. Плюс, ми ж не знаємо кого Зе буде підтримувати, незрозуміло, який узагалі рейтинг Зеленського буде в жовтні. Я думаю, у самого президента буде найбільший рейтинг серед політиків, але що буде в партії — невідомо", — сказав Фукс.

Зазначимо, що недавно голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко заявив, що для проведення виборів мера Харкова вже в березні 2021 року ВРУ повинна вже наступного тижня проголосувати за відповідне рішення.

Нагадаємо: мер Харкова Геннадій Кернес помер 17 грудня 2020 року в німецькій клініці Шаріте від ускладнень, викликаних коронавірусом. 22 жовтня Родіон Гайсинський повідомив, що в мера Харкова вже немає коронавірусу, але йому доліковували ускладнення прострелених під час замаху в 2014 році легень. 11 грудня стало відомо про погіршення здоров'я мера Харкова: у нього відмовила друга нирка.

Після смерті Кернеса в міській раді Харкова заявили, що в місті на честь покійного градоначальника встановлять пам'ятник або назвуть вулицю.

Перебування на лікарняному ліжку не завадило Кернесу брати участь у місцевих виборах 25 жовтня 2020 року, де він здобув перемогу в першому турі, набравши 60,34% голосів виборців.