Росія не відвела війська від кордонів з Україною під Воронежем, — Держприкордонслужба

відведення військ від українського кордону, напруга на кордоні рф і України
Фото: Мiноборони РФ

Наразі, як каже голова ДПСУ, відведення військ у Богучарі (Воронежская область) не спостерігається, до кордону з нашою країною всього кілька десятків кілометрів.

Росія, незважаючи на заяву про відведення військ, не почала цей процес на військовій базі під Воронежем. Про це повідомляє глава ДПСУ Сергій Дейнеко в інтерв'ю для РБК-Україна.

За словами Дейнеко, скупчення військової техніки і сил у районі міста Богучар (Воронежская область) й у військових наметових містечках біля Воронежа залишається. При цьому від Богучар до України кілька десятків кілометрів.

"Що стосується тих польових таборів у Воронезькій області, то ми ніякого руху там поки не бачимо", — підкреслив глава Держприкордонслужби.

Єдине місце, де розвідка фіксує процес відведення військ — це територія тимчасово окупованого Криму. При цьому все одно стверджувати, що Кремль відведе всі війська від території України ще рано.

Нагадаємо, в Росії почали відводити кораблі з окупованого Криму. Але при цьому частина кораблів Північного флоту залишаються на півострові. При цьому в соціальних мережах продовжують з'являтися повідомлення про перекидання військ у районі Воронежа, Ростова та Краснодарському краї.

Зазначимо, що ймовірно в Богучарі сталася пожежа у військовому таборі РФ. За даними ЗМІ, на кордоні з Україною Кремль спорудив табір із великою кількістю техніки й озброєння.

Військовий аналітик Фокуса Ігаль Левін написав про те, чому Україні не варто розслаблятися після заяви Шойгу про відведення військ.