Встиг випити "на коня": з'явилися кадри затримання Саакашвілі в грузинській квартирі (відео)

З'явилося відео затримання Міхеїла Саакашвілі в квартирі
Затримання Міхеїла Саакашвілі

Правоохоронці застали українського політика під час застілля на конспіративному житлі.

Related video

Грузинське телебачення опублікувало кадри затримання експрезидента Грузії в квартирі після таємного перетину держкордону. Відео оприлюднив телеканал "Руставі 2".

На опублікованих кадрах видно, як грузинські силовики надягали наручники на Міхеїла Саакашвілі в квартирі, в якій він переховувався після незаконного перетинання державного кордону Грузії.

Судячи з відео, правоохоронці застали експрезидента країни під час застілля.

Міхеїл Саакашвілі не пручався під час затримання і виглядав досить бадьоро. Перед конвоюванням у колонію експрезидент Грузії встиг випити "на коня".

Затримання Саакашвілі в грузинській квартирі

Затримання Саакашвілі — як це було

1 жовтня з'явилася інформація про затримання Саакашвілі в Грузії. За словами прем'єр-міністра країни Іраклія Гарібашвілі, після арешту експрезидента Грузії доставили в одну з колоній. Глава уряду зазначив, що силовики Грузії знали про пересування Міхеїла Саакашвілі й оперативно спрацювали під час затримання.

У колонії Міхеїл Саакашвілі оголосив голодування. Експрезидент Грузії оголосив себе політв'язнем і вимагав зустрічі з українським консулом. Міхеїл Саакашвілі також пройшов у колонії медичне обстеження і скарг на здоров'я у нього не було.

З колонії Міхеїл Саакашвілі написав листа Володимиру Зеленському, в якому подякував президенту за підтримку і назвав себе "особистим в'язнем Путіна".

Влада Грузії звинуватила затриманого Міхеїла Саакашвілі в підготовці провокацій з можливим убивством лідером грузинської опозиції.