"Зв'яжіться зі мною": Ярмоленко пожартував над Роналду та Погбою, які прибрали колу та пиво зі столів (відео)

ярмоленко, пиво, кола, Евра, кола, Погба, роналду, прес-конференція, ярмоленко кола, роналду кола, тролінг
Фото: Скріншот | Ярмоленко з колою і пивом, "відповідь" Роналду та Погбі

Зірка українського футболу вирішив не ховати пляшки а, навпаки, підсунув їх до себе. Відео на цю тему записав і француз Евра.

Андрій Ярмоленко, атакувальний півзахисник збірної України і "Вест Гем Юнайтед", і Патрі Вієйра, який раніше виступав за збірну Франції і "Манчестер Юнайтед", записали відео, в яких потролили Кріштіану Роналду (нападника збірної Португалії і "Ювентуса") і Поля Погбу (півзахисника збірної Франції і "Манчестер Юнайтед"), які прибрали від себе пляшки з колою і пивом під час пресконференцій в рамках Євро-2020.

Зірка українського футболу, на відміну від колег з Європи, у своєму ролику не став прибирати зі столу пляшки, а, навпаки, підсунув їх до себе.

"Я бачив, Роналду прибрав колу. Я її поставлю, поставлю Heineken. Звʼяжіться зі мною!" — сказав Ярмоленко, після чого розсміявся і встав з-за столу.

Ярмоленко з колою і пивом, "відповідь" Роналду і Погбі (відео)

У своєму ролику Евра виставив перед собою ряд предметів, які почав по черзі прибирати різними способами. Так, наприклад, пластикову пляшку він збив зі столу ногою.

"Іду на пресконференцію Євро-2020 так само, як це зробили мої брати, Роналду та Погба", — написав Евра в описі відео.

Евра потролив Роналду і Погбу (відео)

Зазначимо, Роналду відсунув від себе пляшки з колою перед матчем Євро-2020 з Угорщиною. Відео стало вірусним у соціальних мережах, а капіталізація компанії Coca-Cola після цього обвалилася на 4 млрд доларів.

Роналду відсунув колу (відео)

Погба ж прибрав зі столу пляшку з безалкогольним пивом на пресконференції після матчу з Німеччиною.

Погба прибрав зі столу пиво (відео)

Повний календар, турнірні таблиці та результати матчів Євро-2020.