Відключені телеканали 112, NewsOne і Zik намагалися залишити без інтернету

112, NewsOne, Zik, санкції, телеканал

Айтішники телеканалів розповіли, що відключали інтернет, найімовірніше, через провайдерів.

Related video

Журналіст телеканалу Zik Катерина Лесик розповіла виданню "Країна" про те, що в їх редакції пропадав інтернет.

"У якийсь момент відключили інтернет на NewsOne, а потім у нас на ZIK. Це відбулося практично одночасно у двох офісах", — розповіла журналістка.

Їх "айтішники" припускають, що доступ до інтернету їм намагалися відключити через провайдерів, які надають відповідні послуги. За словами журналістки Лесик, наразі проблема вже вирішена.

Зараз в YouTube триває спільний онлайн-ефір телеканалів "112", NewsOne і Zik.

Нагадаємо, 2 лютого 2021 року президент України Володимир Зеленський ввів санкції на 5 років проти соратника Медведчука і його каналів. Мовлення телеканалів вже припинено. В СБУ заявили, що рішення РНБО про введення санкцій — це послідовний крок української влади у боротьбі з російською гібридною агресією.

Голова ВРУ Дмитро Разумков не підтримав введення санкцій стосовно народного депутата Тараса Козака та його телеканалів, утримавшись під час голосування на засіданні Ради нацбезпеки і оборони.

Як заявив колишній народний депутат Сергій Лещенко, рішення про прийняття санкцій стосовно телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZIK готувалося у повній секретності і приймалося блискавично.