Українець намагався завезти в країну російських голубів-спортсменів (відео)

ДПСУ, межа, прикордонники, голуби, контрабанда,
Фото: ГПСУ | Голуби

Затриманий стверджував, що коробки з птахами знайшов випадково, але прикордонники йому не повірили

Громадянина України затримали співробітники ДПСУ за спробу нелегального ввезення в Україну з Росії коробок з 20-ма голубами.

Як інформує прес-служба відомства, про невідомого чоловікова біля кордону повідомив прикордонникам місцевий житель. З'ясувалося, що порушником виявився 43-річний громадянин України, який мав при собі дві коробки з декоративними голубами.

"При огляді пернатих прикордонники звернули увагу на те, що птахи були окільцьовані. На кільцях вказані номери птахів, а також мітка "RUS SRSG 2020", що свідчить про належність до "Союзу російських спортсменів-голубівників", — сказано в повідомленні.

Затриманий заявив, що нібито під час пошуку собаки, що втекла від нього в напрямку кордону, він заблукав, а ящики з голубами просто знайшов. Однак, після перевірки ділянки кордону, було встановлено, що чоловік перетнув російсько-український кордон незаконно з території України на територію Росії, а потім — назад.

У ДПСУ припускають, що птахів могли використовувати в змаганнях. Чоловіка затримали для з'ясування обставин правопорушення.

Голуби, яких намагалися незаконно ввезти в Україну

Нагадаємо, що 10 березня в Харківській області на українсько-російському кордоні (КПВВ Гоптівка) вибухнув вантажний автомобіль.

11 лютого більше сотні громадян України та Молдови з фальшивими дозволами на роботу в Польщі були затримані на українсько-польському прикордонному переході в Медиці у Львівській області.

У січні 2021 року працівники Галицької митниці, спільно зі співробітниками СБУ виявили близько 4,5 тис. цінних рідкісних предметів : старовинні банкноти і монети, медалі, годинники, біжутерію.

Фокус повідомляв про те, що на пункті пропуску "Гоптівка", який розташований у Дергачівському районі Харківської області, затримали 71-річну бабусю, яка під верхнім одягом намагалася пронести на територію Росії дві пляшки з марихуаною.