Локдаун у Києві можуть продовжити, — Кличко (відео)

кличко, віталій кличко, кмда, мер києва, covid-19
Фото: Київрада | Віталій Кличко

Місцева влада, за словами мера, ухвалюватиме рішення виходячи з динаміки захворюваності.

Мер Києва Віталій Кличко прокоментував повідомлення ЗМІ про те, що в столиці буде продовжений карантин до 10 травня. Про це він сказав в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Я дуже здивований такою інформацією. Рішення про продовження карантинних обмежень ухвалює не міський голова, а комісія ТЕБ та НС, таких засідань не було, інформація поширюється з невідомих джерел", — говорить Кличко.

Однак Кличко не заперечує, що карантинні обмеження можуть продовжити.

"І якщо у нас триватиме хвиля захворювань, то я не заперечую, що може статися. Зараз четвертий день обмежень, наступного тижня ми будемо бачити динаміку. Якщо динаміка не знизиться, я не заперечую, що це може статися. Якщо знизиться, то обмеження будуть, як і планувалося, до 16 числа", — розповів градоначальник.

Нагадаємо, ЗМІ поширили інформацію про те, що влада Києва може продовжити карантинні обмеження до 10 травня. Спочатку жорсткий карантин у Києві ввели з 20 березня і планувалося, що він триватиме до 9 квітня, проте потім через різке збільшення кількості нових випадків захворювання місцева влада вирішила зробити карантин більш жорстким.

Раніше прес-служба КМДА оприлюднила порядок отримання спецпропуски для проїзду в громадському транспорті. Роботодавці повинні подати до Департаменту транспортної інфраструктури лист, в якому мають обґрунтувати необхідність видачі таких документів. Якщо все в порядку, то столична влада видасть пропуски на імена співробітників підприємств безкоштовно.

Нагадаємо, з 20 березня по 9 квітня в Києві діють обмеження "червоної" зони карантину. 30 березня, було ухвалене рішення про заборону продуктових ярмарків на період із 1 квітня. До 5 квітня громадський транспорт міг перевозити до 50% пасажирів від загальної місткості.