"Не піддавайтеся провокаціям", — Хомчак про загострення з Росією

Фото: ua.news

За словами головнокомандувача, РФ веде кампанію проти України, щоб розвести паніку серед жителів ОРДЛО і змінити порядок денний вигідно для Кремля.

Головнокомандувач Збройними силами України Руслан Хомчак заявив, що загострення ситуації навколо ОРДЛО — провокація Росії. Про це йдеться в заяві Генштабу у Фейсбуці.

Повідомлення про те, що ЗСУ нібито готують наступ на Донбас, не відповідають дійсності і носять характер цілеспрямованої кампанії з дезінформації. Ця кампанія несе в собі мету дискредитації України. Вона спрямована на жителів тимчасово окупованих територій, а також на зміну порядку денного на такий, що буде вигідний Кремлю.

"Не піддавайтеся провокаціям, не поширюйте завідомо неправдиву інформацію і не ставайте інструментом гібридної війни в руках ворога", — йдеться в заяві.

У Генштабі підкреслюють, що Збройні сили Росії, накопичуючи війська на кордоні з Україною, використовують їх як додатковий інструмент тиску. Але Україну на цьому фоні підтримує весь цивілізований світ, і наша країна не залишиться сам на сам з ворогом.

Нагадаємо, за словами Хомчака, ЗСУ за останні роки стали справжнім щитом Європи. 7 квітня Голова військового комітету НАТО сер Стюард Піч зустрівся з Хомчаком. У ході переговорів сторони обговорили загострення ситуації на Донбасі, а також реформу ЗСУ.

Росія накопичує війська під кордоном з Україною. Розслідувачі показали, як виглядає військова база під Воронежем із супутника. А на кримському мосту помітили велику колону техніки й артилерії.