У Харкові до Дня незалежності відбувся багатотисячний "Марш захисників України" (фото)

"Марш захисників України" в Харкові
Фото: "Нацкорпус" | "Марш захисників України" в Харкові зібрав тисячі людей

Учасники ходи несли в руках банери з написами "Україна буде завжди" і "Свободу ветеранам". Організаторами маршу виступили націоналістичні організації.

Увечері 24 серпня представники націоналістичних організацій провели в Харкові багатотисячний "Марш захисників України", присвячений Дню незалежності країни. Відповідні фото і відео були опубліковані на Telegram-каналі місцевого осередку "Національного корпусу".

"Марш захисників України" в Харкові почався на площі Конституції (станції метро "Історичний музей" і "Площа Конституції"). Колона учасників ходи пройшла центральною вулицею міста — Сумською — і зупинилася біля пам'ятника Тарасу Шевченку, де по черзі виступили представники різних організацій та ветерани російсько-української війни. Кінцевою точкою "Маршу захисників України" стала будівля Харківської обласної державної адміністрації (ОДА).

Учасники ходи несли банери з написами "Україна буде завжди" і "Свободу ветеранам". На останньому також була фотографія Сергія "Чилі" Величко, представника "Нацкорпуса" і автора легендарної кричалки "Путін — ху**о!", якого 5 серпня разом з шістьма соратниками затримали в Харкові співробітники СБУ за підозрою в рекеті місцевих підприємців.

Учасники "Маршу захисників" в Харкові несли прапори "Національного корпусу", "Правого сектора", "Спілки ветеранів АТО", "Свободи", "Фрайкора" і руху "Азов".

"Марш захисників" в Харкові, 2021 рік

Нагадаємо, вранці 24 серпня в центрі Києва відбувся урочистий військовий парад, присвячений Дню незалежності України. Пізніше по столиці пройшов "Марш захисників України", учасниками якого стали, в тому числі учасники війни з Росією. В Одесі ж на честь Дня незалежності пройшов військово-морський парад.

Фокус в окремому матеріалі розповідав, які меседжі влада заклала у святкування Дня незалежності в цьому році.